Loading...

Dancehall Prad. 14 m. +

Treniruotės visiškai naujiems studijos nariams.
PRIVALOMA išankstinė registracija!
Kviečiame visus, norinčius išmokti pagrindinių gatvės šokio technikų, paskanintų egzotiškais prieskoniais. Dancehall – tai Jamaikietiškas šokis, turintis net kelias atšakas, kurias treniruočių metu praktikuosime atskirai ir nuo pačių pagrindų. Pagrindinės ir populiariausios kryptys – tai ‘’smooth’’ dancehall (švelnus, apie meilę ir gerą laiką), ‘’badman style’’ (judesiai, daugiau naudojami battle’uose, labiau išreiškiami per jėgą ir greitį) ir, žinoma, moteriškas ‘’female’’ dancehall – skirtas tik merginoms!
Kad ir kokios skirtingos iš pirmo žvilgsnio šios stilistikos pasirodytų, viską apjungia autentiška dancehall’o muzika, judėjimas, kūno kalba ir stilius tiesiogine to žodžio prasme. Dancehall’as – visada ryškus, garsus, plastiškas, labai techniškas ir muzikalus šokis, kuriame kiekvienas gali atrasti save.
Treniruotėse, skirtose pradedantisiems, mes mokysimės paprastų ir sudėtingesnių judesių, rutinų ir choreografijų, o tuo pačiu stengsimės kuo daugiau sužinoti apie pačią dancehall kultūrą ir interaktyviai joje dalyvauti.
Kaip? Ateik pabandyti ir papasakosime daugiau. 🙂

Treniruočių laikai:
II ir IV - 17:00-18:00 (Deimantė Mikėnaitė)

Studentėms taikoma 25% nuolaida.
Sekite naujienas studijos tinklapyje ir mūsų Facebook profilyje. Pradėjus lankyti treniruotes reikės pasirašyti bendradarbiavimo sutartį.