Loading...

MAŽYLIAI 4-6 m.

Į šią grupę renkami mažyliai, kurie dar tik deda pirmuosius žingsnius šokio pasaulyje ir tie, kurie jau turi šiokios tokios patirties, tačiau dar nėra pakviesti į pažengusiųjų grupę. Trenerė Kijka moko gatvės šokių pagrindus, skiria nemažai dėmesio junginiams, su komanda dalyvauja studijos, Lietuvos bei tarptautiniuose renginiuose. Kiekvieno užsiėmimo metu daromi tempimo, pilvo preso, nugaros, rankų bei kojų raumenų lavinimo ir stiprinimo pratimai.
Apranga > Platūs rūbai: treninginės kelnės, gali būti kiek didesni marškinėliai, kedai (pageidautina balti, nes tokie bus naudojami varžyboms). Reikėtų, kad mažylis su savimi turėtų negazuoto geriamo vandens.

SVARBU – tėveliai į salę treniruočių metu neįleidžiami, tai prieš atvedant vaikutį reikėtų įsitikinti, ar jis sugebės išbūti be mamos ar tėčio valandą su svetimu žmogumi. Vaikučiai po keletos mėnesių jau ruošiasi pasirodymams, sezonui įpusėjus pradeda dalyvauti savo pajėgumo varžybose, tad pastovus treniruočių lankymas yra pagirtinas.

Treniruočių laikai:
II ir IV - 19:00-20:00 val. (Kijka)

Sekite naujienas studijos tinklapyje ir mūsų Facebook profilyje. Pradėjus lankyti treniruotes reikės pasirašyti bendradarbiavimo sutartį.
Privaloma išankstinė registracija internetu!