Loading...

GATVĖS ŠOKIAI – mažyliai 4-6 m.

Į šią grupę renkami mažyliai, kurie dar tik deda pirmuosius žingsnius šokio pasaulyje ir tie, kurie jau turi šiokios tokios patirties, tačiau dar nėra pakviesti į pažengusiųjų grupę. Trenerė Žieda moko gatvės šokių pagrindus, skiria nemažai dėmesio junginiams, su komanda dalyvauja studijos, Lietuvos bei tarptautiniuose renginiuose. Nauji judesiai ar junginiai filmuojami, vėliau siunčiami el. paštu, tad tėveliams taip pat tenka pajudėti kartu su savo mažyliais namuose. Taip vaikučiai daug greičiau tobulėja. Kiekvieno užsiėmimo metu daromi tempimo, pilvo preso, nugaros, rankų bei kojų raumenų lavinimo ir stiprinimo pratimai.
Apranga užsiėmimų metu laisva, nevaržanti, avalynė – kedukai. Reiktų, kad mažylis su savimi turėtų negazuoto geriamo vandens, kurį gali atsinešti pats arba įsigyti studijoje.
SVARBU – tėveliai į salę treniruočių metu neįleidžiami, tai prieš atvedant vaikutį reiktų įsitikinti, ar jis sugebės išbūti be mamos ar tėčio valandą su svetimu žmogumi. Vaikučiai po keletos mėnesių jau ruošiasi pasirodymams, sezonui įpusėjus pradeda dalyvauti savo pajėgumo varžybose, tad pastovus treniruočių lankymas yra privalomas.

Treniruočių laikai:
II ir IV - 19:00-20:00 val. (Žieda Žilakauskaitė)

Užsiėmimų kaina – 60 eu/mėn. Studijos naujokams pirmasis kartas nemokamas.
Sekite naujienas studijos tinklapyje ir mūsų Facebook profilyje. Pradėjus lankyti treniruotes reikės pasirašyti bendradarbiavimo sutartį.
Privaloma išankstinė registracija internetu!