Loading...

GATVĖS ŠOKIAI – mažyliai 4-6 m. pradedantieji

Į šią grupę renkami mažyliai, kurie dar tik deda pirmuosius žingsnius šokio pasaulyje ir tie, kurie jau turi šiokios tokios patirties, tačiau dar nėra pakviesti į pažengusiųjų lygmenį. Mokytojai Dainius ir Marijanas pasikeisdami moko gatvės šokių pagrindus, skiria nemažai dėmesio junginiams, su komanda pagal pajėgumą (vyksta renginiai ir pradinukams) dalyvauja studijos, Lietuvos bei tarptautiniuose renginiuose. Kiekvieno užsiėmimo metu daromi tempimo bei raumenų stiprinimo pratimai.
Apranga užsiėmimų metu laisva, nevaržanti, avalynė – kedukai. Reiktų, kad mažylis su savimi turėtų negazuoto geriamo vandens.
SVARBU – tėveliai į salę treniruočių metu neįleidžiami, tai prieš atvedant vaikutį reiktų įsitikinti, ar jis sugebės išbūti be mamos ar tėčio valandą su svetimu žmogumi.
Tol, kol vyksta užsiėmimai, kviečiame tėvelius į Hiphopo treniruotes su Vladislavu. Arba galima pasportuoti šalia esančiame sporto klube SPORTGATES. Tikrai daug prasmingiau šitaip leisti laiką laukiant savo mažylio. 🙂

Treniruočių laikai:
II ir IV - 19:00-20:00 val. (Dainius Žebrauskas, Marijanas Staniulėnas)

Užsiėmimų kaina – 60 eu/mėn. Studijos naujokams pirmasis kartas nemokamas.
Sekite naujienas studijos tinklapyje ir mūsų Facebook profilyje. Pradėjus lankyti treniruotes reikės pasirašyti bendradarbiavimo sutartį.
Privaloma išankstinė registracija internetu!