Loading...

MAŽYLIAI 4-6 m.

Į šią grupę renkami mažyliai, kurie dar tik deda pirmuosius žingsnius šokio pasaulyje ir tie, kurie jau yra truputį šokę, bet taip ir nerado sau tinkamos vietos. Tikime, kad mažiesiems šokėjams tikrai bus lengva „pagauti ritmą” bei ruoštis pasirodymams. Kiekvieno užsiėmimo metu daromi tempimo bei raumenų stiprinimo pratimai.

Apranga > Platūs rūbai: treninginės kelnės, gali būti kiek didesni marškinėliai, kedai. Reikėtų, kad mažylis su savimi turėtų negazuoto geriamo vandens.

SVARBU – tėveliai į salę treniruočių metu neįleidžiami, tai prieš atvedant vaikutį reiktų įsitikinti, ar jis sugebės išbūti be mamos ar tėčio valandą su svetimu žmogumi, taip pat reikėtų įsivertinti, ar jau tinkamas metas pradėti šokti. Pirmosios treniruotės parodo, ar ši veikla tinka mažyliui – šokti prieš televizorių smagu, bet kai reikia daryti užduotis ir judėti kartu su komanda, dažnai viskas apsiverčia aukštyn kojomis.
Visgi esame šokių studija, ne būrelis, tad bus namų darbų, kartą į mėnesį laukia treniruotės kartu – Mažylis ir mamytė ar tėvelis arba visi kartu 🙂 .
Tol, kol vyksta užsiėmimai, kviečiame tėvelius pasportuoti šalia esančiame sporto klube SPORTGATES.

Treniruočių laikai:
II ir IV - 19:00-20:00 val.

Atvykite, išsibandykite NEMOKAMAI ir tikime, kad tikrai norėsis tapti didelės ANT šeimos dalimi.

Sekite naujienas studijos tinklapyje ir mūsų Facebook profilyje. Pradėjus lankyti treniruotes reikės pasirašyti bendradarbiavimo sutartį.

Būtina išankstinė registracija!