Loading...

GATVĖS ŠOKIAI – Mažyliai 4-7 m. PRADEDANTIEJI

!!! Šiuo metu registracija į grupę sustabdyta. Priimame tik registracijas į eilę. Atsilaisvinus vietai iš karto susisieksime. Labai atsiprašome už sukeltus nepatogumus, tačiau kol kas laisvų vietų neturime. 
Į šią grupę renkami mažyliai, kurie dar tik deda pirmuosius žingsnius šokio pasaulyje ir tie, kurie jau turi šiokios tokios patirties, tačiau dar nėra pakviesti į pažengusiųjų grupę. Mokytojas Dainius moko gatvės šokių pagrindus, skiria nemažai dėmesio junginiams, su komanda dalyvauja studijos, Lietuvos bei tarptautiniuose renginiuose. Nauji judesiai ar junginiai filmuojami, vėliau siunčiami el. paštu, tad tėveliams taip pat tenka pajudėti kartu su savo mažyliais namuose. Taip vaikučiai daug greičiau tobulėja. Kiekvieno užsiėmimo metu darome tempimo, pilvo preso, nugaros, rankų bei kojų raumenų lavinimo ir stiprinimo pratimus.
Apranga užsiėmimų metu laisva, nevaržanti, avalynė – kedukai. Reiktų, kad mažylis su savimi turėtų negazuoto geriamo vandens, kurį gali atsinešti pats arba įsigyti studijoje.

Treniruočių laikai:
II ir IV - 19:00-20:00 val. (Dainius Žebrauskas)

!!! Svarbi informacija tėveliams – kol vaikai šoka, kitoje salėje galima lankyti SOCIAL DANCE treniruotes, skirtas vyresniems. Arba, jei šokiai nedomina, galėsite užsukti į šalia esantį sporto klubą BODYGYM. Tikrai turėsite puikias galimybes netinginiauti, o aktyviai praleisti laiką belaukiant savo mažylio.
Užsiėmimų kaina – 55 eu/mėn. Studijos naujokams pirmasis kartas nemokamas.
Sekite naujienas studijos tinklapyje ir mūsų Facebook profilyje. Pradėjus lankyti treniruotes reikės pasirašyti bendradarbiavimo sutartį.
Privaloma išankstinė registracija internetu!