Loading...

GATVĖS ŠOKIAI – Vaikai 7-10 m. – pažengusieji

Tai grupės, kuriose šokėjai jau susipažinę su gatvės šokių pagrindais. Treniruočių metu variacijos ar technikos sudėtingesnės, daugiau dėmesio skiriama individualiam kiekvieno vaiko tobulėjimui, muzikalumui, bet neužmirštame ir fizinio krūvio. Daromi tempimai, pilvo preso, nugaros, rankų bei kojų stiprinimo pratimai. Šių grupių šokėjai jau žino,  ką reiškia sunkiai ir užsispyrus siekti savo tikslų bei ko vertos pastangos, kai skinami pergalių vaisiai. Norint dalyvauti ne tik studijos renginiuose, bet ir varžybose, festivaliuose ar konkursuose, privaloma lankyti visus grupių užsiėmimus.
Į dieninę (15:00-16:00) pretenduoja vaikai, pradėję šokti praeitą sezoną arba nepatekę į DANCE MACHINE komandą po atrankų. Vienaip ar kitaip, tiek vienoje, tiek kitoje grupėje gali šokti vaikai tik treneriams pakvietus arba praėjus atrankas, kurios vyksta kiekvieno sezono rugsėjo viduryje.

Treniruočių laikai:
I, III, V - 15:00-16:00 (Gediminas Stukas „SHTUKA“)
I, III, V - DANCE MACHINE (uždara grupė) - 19:00-20:25; V - 17:30-18:55 (Auggi, Edgaras Kerpė, Violeta „Da Queen“)

!!! Svarbi informacija mamytėms ir tėveliams – kol mažieji šoka, galima sportuoti šalia esančiame klube BODYGYM. Tai tikrai gera proga aktyviai išnaudoti laiką belaukiant savo vaiko. O jei kam sportas ne prie širdies, galėsite atsipūsti Chill zonose arba smagiai leisti laiką parduotuvėse bei restoranuose, kurių Outlet parke tikrai apstu.
Sekite naujienas studijos tinklapyje ir mūsų Facebook profilyje. Pradėjus lankyti treniruotes reikės pasirašyti bendradarbiavimo sutartį.