Loading...

Hip Hop 7-11 m. PAŽENGUSIEJI

Tai grupės, kuriose šokėjai jau susipažinę su gatvės šokių pagrindais, dalyvauja čempionatuose, turnyruose ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Treniruočių metu variacijos ar technikos sudėtingesnės, daugiau dėmesio skiriama individualiam kiekvieno vaiko tobulėjimui, muzikalumui, bet neužmirštame ir fizinio krūvio. Daromi tempimai, pilvo preso, nugaros, rankų bei kojų stiprinimo pratimai. Šių grupių šokėjai jau žino,  ką reiškia sunkiai ir užsispyrus siekti savo tikslų bei ko vertos pastangos, kai skinami pergalių vaisiai. Norint dalyvauti renginiuose privaloma lankyti visus grupių užsiėmimus.

Treniruočių laikai:
I, III - 18:00-19:00, V - 17:00-18:00 - DANCE MACHINE (Edgaras Kerpė, Veronika Lukša, Dainius Žebrauskas, Robert Larionov)
I ir III - 19:00-20:00, V - 18:00-19:00 - HUNGRY BASTARDS (Veronika Lukša, Dainius Žebrauskas, Robert Larionov)

!!! Svarbi informacija mamytėms ir tėveliams – kol vaikai šoka, galima sportuoti šalia esančiame klube SPORTGATES . Tai tikrai gera proga aktyviai išnaudoti laiką belaukiant savo vaiko. O jei kam sportas ne prie širdies, galėsite atsipūsti Chill zonose arba smagiai leisti laiką parduotuvėse bei restoranuose, kurių Outlet parke tikrai apstu.

Atvykite, išsibandykite NEMOKAMAI ir tikime, kad tikrai norėsis tapti didelės ANT šeimos dalimi.

Žinoma, esant norui, galite išsibandyti kitas norimas bei tinkamas grupes pagal amžių ir/ar pajėgumą po vieną kartą NEMOKAMAI taip pat.

Sekite naujienas studijos tinklapyje ir mūsų Facebook profilyje. Pradėjus lankyti treniruotes reikės pasirašyti bendradarbiavimo sutartį.

Būtina išankstinė registracija!