Loading...

HIP HOP 12-15 m. PRADEDANTIEJI

Tai puikus pasirinkimas paaugliams ir jaunuoliams, niekuomet „neragavusiems’’ šokio, norintiems ne tik išmokti gerai valdyti savo kūną, bet ir susirasti bendraminčių. Treniruočių metu nuosekliai supažindinama su gatvės šokių judesiais, judėjimu ir kūno valdymu. Junginiai ir technikos nesudėtingi, lavinama koordinacija, muzikinė klausa, skatinamas komandinis darbas bei suteikiamos galimybės individualiam tobulėjimui. Treniruočių metu taip pat daug dėmesio skiriame tempimams, pilvo preso, nugaros, rankų bei kojų raumenų stiprinimo pratimams. Tai labai aktualu norint atrodyti gražiai bei jaustis tvirtai.
Kasmet šokėjai ne tik treniruojasi, bet ir turi galimybes dalyvauti įvairiose varžybose savo pajėgumo kategorijoje, tad pastovus treniruočių lankymas norintiems pasivaržyti yra labai svarbus.

Treniruočių laikai:
II ir IV - 16:00-17:00 (Edgaras Kerpė)

Atvykite, išsibandykite NEMOKAMAI ir tikime, kad tikrai norėsis tapti didelės ANT šeimos dalimi.

Žinoma, esant norui, galite išsibandyti kitas norimas bei tinkamas grupes pagal amžių ir/ar pajėgumą po vieną kartą NEMOKAMAI taip pat.

Sekite naujienas studijos tinklapyje ir mūsų Facebook profilyje ar/ instagrame – antstudija. Pradėjus lankyti treniruotes reikės pasirašyti bendradarbiavimo sutartį.

Būtina išankstinė registracija!