Loading...

HOUSE 14-18 m. pradedantieji

Džiaugiamės pristatydami naują, įdomų stilių, skirtą paaugliams nuo 14 iki 18 metų – HOUSE DANCE! Tai dinamiškas ir ritmingas stilius, kilęs iš įkvepiančių Niujorko gatvių ir apjungiantis hiphopo, laisvo stiliaus ir kojų tecnikų elementus, kuriantis originalų ir žavų šokio išraiškos būdą, kuris gali sužavėti bei įkvėpti jaunimą.
Pamokose paaugliai turės galimybę išlaisvinti kūrybiškumą, pažinti save ir, žinoma, linksmai praleisti laiką. Jaunieji šokėjai išmoks pagrindinių judesių, kojų darbo technikų ir užkrečiančių choreografijų. Taip pat bus skatinama improvizacija, atskleidžiant savo asmeninį stilių bei išryškinant meninį potencialą. Šiose Roberto treniruotėse ne tik puoselėsite šokio įgūdžius, bet ir palaikysite fizinę formą, koordinaciją, didindami pasitikėjimą savimi. Perprasdami naujus žingsnius ir sinchronizuodami judesius muzikos ritmu, pajusite pasitenkinimo ir džiaugsmo pojūtį, kuris dar labiau įkvėps šokti.
Šokių studija skiria ypatingą dėmesį šiltai ir įtraukiai aplinkai, kurioje kiekvienas paauglys jausis priimtas ir bus skatinamas išreikšti save. Mūsų tikslas – skatinti meilę šokiams, teikti galimybę išreikšti kūrybiškumą ir suteikti teigiamą išraiškos būdą, kad kiekviena pamoka būtų ne tik įsimintina, bet ir praturtinanti patirtimi mūsų paaugliams.
Prisijunk ir kartu su mumis patyrinėkime šį jaudinantį HOUSE DANCE stilių paaugliams nuo 14 iki 18 metų. Šokime ir mėgaukimės judėjimo džiaugsmu kartu!

Treniruočių laikai:
II ir IV - 17:00-18:00 (Robert Larionov)

Atvykite, išsibandykite NEMOKAMAI ir tikime, kad tikrai norėsis tapti didelės ANT šeimos dalimi.
Žinoma, esant norui, galite išsibandyti kitas norimas bei tinkamas grupes pagal amžių ir/ar pajėgumą po vieną kartą NEMOKAMAI taip pat.
Sekite naujienas studijos tinklapyje ir mūsų Facebook profilyje. Pradėjus lankyti treniruotes reikės pasirašyti bendradarbiavimo sutartį.
Būtina išankstinė registracija!