Loading...

HUNGRY BASTARDS (uždara grupė)

Tai grupė, kurioje šokėjai jau susipažinę su gatvės šokių pagrindais bei šoka trečius metus ir daugiau, dalyvauja čempionatuose, turnyruose ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų ir patekti į ją įmanoma tik treneriui pakvietus, o naujam studijos šokėjui, turinčiam gatvės šokių patirties kitose studijose, tik parašius prašymą el. paštu apie norą išbandyti savo jėgas šioje grupėje.
Treniruočių metu variacijos ar technikos sudėtingos, daug dėmesio skiriama individualiam kiekvieno vaiko tobulėjimui, muzikalumui, bet neužmirštame ir fizinio krūvio. Daromi tempimai, pilvo preso, nugaros, rankų bei kojų stiprinimo pratimai. Šios grupės šokėjai jau žino,  ką reiškia sunkiai ir užsispyrus siekti savo tikslų bei ko vertos pastangos, kai skinami pergalių vaisiai. Norint dalyvauti renginiuose privaloma lankyti visus grupių užsiėmimus.
SVARBU – norint lankyti šios grupės treniruotes, privaloma pasirinkti dar vieną papildomą grupę.

Treniruočių laikai:
I, III - 19:00-20:00, V - 17:00-18:00 (Dainius Žebrauskas, Robert Larionov, Veronika Lukša)

!!! Svarbi informacija mamytėms ir tėveliams – kol vaikai šoka, galima šokti kitoje salėje su kitais tėveliais vyresniųjų grupėje ar pasportuoti šalia esančiame klube SPORTGATES . Tai tikrai gera proga aktyviai išnaudoti laiką belaukiant savo vaiko.
O jei kam sportas ne prie širdies, galėsite atsipūsti Chill zonose arba smagiai leisti laiką parduotuvėse bei restoranuose, kurių Ogmios Outlet parke tikrai apstu.

Atvykite, išsibandykite NEMOKAMAI ir tikime, kad tikrai norėsis tapti didelės ANT šeimos dalimi.

Žinoma, esant norui, galite išsibandyti kitas norimas bei tinkamas grupes pagal amžių ir/ar pajėgumą po vieną kartą NEMOKAMAI taip pat.

Sekite naujienas studijos tinklapyje ir mūsų Facebook profilyje. Pradėjus lankyti treniruotes reikės pasirašyti bendradarbiavimo sutartį.

Būtina išankstinė registracija!