Loading...

FEMININE MOVEMENT PRADEDANČIOS – 12-15 m.

Treniruotės labai tinka jaunoms merginoms,  norinčioms pamiršti kasdienę rutinę ir atskleisti savo prigimtį. Feminine movement pamokose remiamasi jazz bei commercial jazz šokių stilių bazėmis, kurios išvysto plastiškumą, tvirtina kūną ir akcentuoja sceninį atlikimą. Technika bei choreografijos yra atliekamos su mergaitiška estetika ir grakštumu. Šokama pagal populiariąją muziką, treniruotės yra pritaikytos merginų amžiui, maksimaliai atskleidžiant kūno pažinimo, judėjimo galimybes. Mokomų šokių stilistikos padės atskleisti savo charakterį bei sustiprins pasitikėjimą savimi. Kiekvienos treniruotės metu bus atliekami fizinio pasiruošimo bei lankstumo pratimai. Nemažai laiko skiriama pasiruošimui pasirodymams bei varžyboms, kad pamokos nebūtų tik „vardan lankymo”.

Treniruočių laikai:
II ir IV - 16:00-17:00 (Žieda Žilakauskaitė, Kijka)

Atvykite, išsibandykite NEMOKAMAI ir tikime, kad tikrai norėsis tapti didelės ANT šeimos dalimi.
Žinoma, esant norui, galite išsibandyti kitas norimas bei tinkamas grupes pagal amžių ir/ar pajėgumą po vieną kartą NEMOKAMAI taip pat.
Sekite naujienas studijos tinklapyje ir mūsų Facebook profilyje. Pradėjus lankyti treniruotes reikės pasirašyti bendradarbiavimo sutartį.
Būtina išankstinė registracija!