Loading...

LITTLE LADIES – 7-11 m. Mergaitėms

Ši grupė skirta 7-10 m. mergaitėms, norinčioms turėti grakščią laikyseną bei išsiskirti iš pilkos masės. Linksmos pamokos su Violeta pagal populiariąją muziką neleis nuobodžiauti ir tikrai nepaliks abejingų. Išmoksite skirtingų šokių stilių: Waacking, Voque, Dancehall, Salsa ir Hip Hop.  Treniruotės yra pritaikytos jaunoms šokėjoms, maksimaliai atskleidžiant kūno pažinimo ir judėjimo galimybes, o mokomų šokių stilistikos padės atskleisti mergaitišką charakterį bei sustiprins pasitikėjimą savimi. Nepamiršime ir fizinio parengimo bei lankstumo pratimų. Į grupę priimamos skirtingo pajėgumo šokėjos – tiek pradedančiosios, tiek jau „ragavusios” kitų šokių.
Kad pamokos būtų prasmingos, ruošimės dalyvauti įvairiuose pasirodymuose, festivaliuose, konkursuose bei varžybose, tad pastovus lankymas būtų pageidautinas.

Treniruočių laikai:
PRADEDANČIOS - II ir IV - 15:00-16:00 (3 salė)
PAŽENGUSIOS - II ir IV - 15:00-16:00 (1 salė)

!!! Svarbi informacija mamoms ir tėveliams – kol mažosios šoka, tėveliai gali pasportuoti šalia esančiame klube BODYGYM. Tai tikrai gera proga aktyviai išnaudoti laiką belaukiant savo vaiko. O jei kam sportas ne prie širdies, galėsite atsipūsti Chill zonose arba smagiai leisti laiką parduotuvėse bei restoranuose, kurių Outlet parke tikrai apstu.
Sekite naujienas studijos tinklapyje ir mūsų Facebook profilyje. Pradėjus lankyti treniruotes reikės pasirašyti bendradarbiavimo sutartį.