Loading...

LITTLE LADIES 7-10 m. (Open class)

Ši grupė skirta 7-10 m. mergaitėms, norinčioms turėti grakščią laikyseną bei išsiskirti iš pilkos masės. Linksmos pamokos su Violeta ir Guste pagal populiarią muziką neleis nuobodžiauti ir tikrai nepaliks abejingų. Treniruotės yra pritaikytos jaunoms šokėjoms, maksimaliai atskleidžiant kūno pažinimo ir judėjimo galimybes, o mokomų šokių stilistikos padės atskleisti mergaitišką charakterį bei sustiprins pasitikėjimą savimi. Laukiamos linksmos mergaitėms, nebijančios išsiskirti iš pilkos masės. Žodžiu – tikros pamaivos. Nepamiršime ir fizinio parengimo bei lankstumo pratimų.
Kad pamokos būtų prasmingos, ruošimės dalyvauti įvairiuose pasirodymuose, festivaliuose, konkursuose bei varžybose, tad pastovus lankymas būtų pageidautinas.

Treniruočių laikai:
I ir III - 15:00-16:00 (Violeta „Da Queen“, Gustė Rastenytė)

!!! Svarbi informacija mamoms ir tėveliams – kol mažosios šoka, tėveliai gali pasportuoti šalia esančiame sporto klube. Tai tikrai gera proga aktyviai išnaudoti laiką belaukiant savo vaiko. O jei kam sportas ne prie širdies, galėsite atsipūsti Chill zonose arba smagiai leisti laiką parduotuvėse bei restoranuose, kurių Outlet parke tikrai apstu.
Sekite naujienas studijos tinklapyje ir mūsų Facebook profilyje. Pradėjus lankyti treniruotes reikės pasirašyti bendradarbiavimo sutartį.