Loading...

GATVĖS ŠOKIAI – Mažyliai – 4-7 m. PAŽENGUSIEJI

Į šią grupę renkami mažyliai, kurie jau turi patirties gatvės šokio pasaulyje, yra dalyvavę renginiuose bei pasirodymuose ir lanko pamokas mažiausiai antrus metus. Į grupę galima patekti tik mokytojui pakvietus.  Pačios pamokos intensyvesnės, nei pradinukams, junginiai sudėtingesni, daugiau dėmesio skiriama naujoms technikoms įsisavinti.
Tėveliai jau žino, kad nauji judesiai ar junginiai filmuojami, vėliau siunčiami el. paštu, tad mokymąsis namuose ir toliau išlieka toks pat svarbus.
Apranga užsiėmimų metu laisva, nevaržanti, avalynė – kedukai. Reiktų, kad mažylis su savimi turėtų negazuoto geriamo vandens, kurį gali atsinešti pats arba įsigyti studijoje.

Treniruočių laikai:
II ir IV - 19:00-20:00 val. (Gediminas Stukas „SHTUKA“)

!!! Svarbi informacija tėveliams – kol vaikai šoka, kitoje salėje galima lankyti NEW JACK SWING treniruotes, skirtas vyresniems. Arba, jei šokiai nedomina, galėsite užsukti į šalia esantį sporto klubą. Tikrai turėsite puikias galimybes netinginiauti, o aktyviai praleisti laiką belaukiant savo mažylio.
Užsiėmimų kaina – 55 eu/mėn. Studijos naujokams pirmasis kartas nemokamas.
Sekite naujienas studijos tinklapyje ir mūsų Facebook profilyje. Pradėjus lankyti treniruotes reikės pasirašyti bendradarbiavimo sutartį.