Loading...

POPPING PRADEDANTIEJI nuo 10 m.

Į šią grupę kviečiame visus, kas nori išmokti valdyti savo kūną viename įdomiausių gatvės šokių stilių. Rami, bet tuo pačiu labai reikli mokytoja Roberta Lapienytė paruošė programą, pagal kurią treniruočių metu ilgai ir kantriai mokysitės žingsnelius, rankų, kojų bei kūno judesius, įvairias variacijas, o vėliau kursite savo stilių ir savo junginius patys. Lengva nebus, tačiau ilgainiui pradėsite daug lengviau jausti savo kūną, ruošitės ne tik pasirodymams, bet ir varžyboms bei tikimės, kad tikrai turiningai leisite laiką. Norint pasiekti gerų rezultatų ir dalyvauti varžybose, labai svarbu pastoviai lankyti pamokas.
Pageidautinas amžius – nuo 10 m.
PAŽENGUSIEJI treniruočių metu (CYPHER SPOT’e) dar labiau tobulins savo POPPING stilių ir papildomai lavins savo, kaip šokėjų, įgūdžius, o treniruočių, technikos bei tempo sudėtingumas bus žymiai sudėtingesni, nei pradinukams. Be abejonės, laukia „daug laiko“ ratukuose.

Treniruočių laikai:
PRADEDANTIEJI - I ir III - 16:00-17:20 (Roberta Lapienytė)

Esant norui visada galima pasirinkti bet kurią kitą tinkančią ar papildomą grupę.
Sekite naujienas studijos tinklapyje ir mūsų Facebook profilyje. Pradėjus lankyti treniruotes reikės pasirašyti bendradarbiavimo sutartį.