Loading...

Šiuolaikinio šokio teatras – 12+ Pažengusieji

Šios pamokos apjungia idėjas iš įvairių šokių pamokų bei jogos ir kūno stiprinimo, perpina juos su aistra greičiui, aktyvumui, precizikai ir energetikų kaitai. Kiekvienas užsiėmimas prasideda lėtu apšilimu, padedančiu stiprinti kūną ir vėliau pereina į centre atliekamas kombinacijas, išryškinant tempų kaitą, kojų darbo preciziką, platų viršutinės kūno dalies judesį. Užbaigiama dažniausiai energinga kombinacija, kuomet kūnui leidžiama skirsti, kristi, ridentis, slysti, tokiu būdu užkariaujant erdvę ir išplatinant kūno judesį ir ribas iki begalybės.
Šokio teatras – vieta, kurioje tiesite jungtis tarp modernaus šokio ir teatro, improvizuosite ir kursite tarpusavyje bei svarbiausia – šoksite laisvai! Labiausiai motyvuoti grupės šokėjai dalyvauja įvairiuose renginiuose, filmuojasi video klipuose bei TV projektuose.

Treniruočių laikai:

Studentams taikoma 20% nuolaida. 
Atvykite, išsibandykite NEMOKAMAI ir tikime, kad tikrai norėsis tapti didelės ANT šeimos dalimi.
Žinoma, esant norui, galite išsibandyti kitas norimas bei tinkamas grupes pagal amžių ir/ar pajėgumą po vieną kartą NEMOKAMAI taip pat.
Sekite naujienas studijos tinklapyje ir mūsų Facebook profilyje. Pradėjus lankyti treniruotes reikės pasirašyti bendradarbiavimo sutartį.
Būtina išankstinė registracija!