Loading...

ANTDANCEHOUSE darbo tvarkaraštis 2014 sausio 24-26 d.

Pradinis / Renginiai / ANTDANCEHOUSE darbo tvarkaraštis 2014 sausio 24-26 d.

Laba 🙂

 Norime pranešti, kad šį savaitgalį – sausio 24-26 dienomis truputį keičiasi studijos treniruočių tvarkaraštis, kadangi:
1. Sausio 24 d. (Penktadienį) 18:00 vyks vieno iš stipriausių ir labai originalaus šokėjo bei trenerio BRANUONE iš Slovakijos HOUSE seminaras, kurį tiesiog privaloma aplankyti, nes tokios žvaigždės nedažnai atvyksta į Lietuvą, juolab, kad kaina nėra didelė, o patirties semtis yra iš ko… 🙂
 Tad POPPING treniruotės šį penktadienį truputį sutrumpės – 16:00-17:00 – Pradedantiesiems bei 17:00-18:00 pažengusiems.
2. Sausio 25 d. (šeštadienį) planuoti FREESTYLE ir CHOREOGRAPHY užsiėmimai nevyks, kadangi visi studijos treneriai ir dalis pažengusiųjų bei drąsių pradedančiųjų dalyvaus Kaune vyksiančiame tarptautiniame gatvės šokių čempionate THE CIRCLE. Jei kas sumastys važiuoti žiūrėti, prašome iki šio ketvirtadienio ( sausio 23 d.) vakaro būtinai susisiekti su Dainiumi.
3. Sausio 26 d. (sekmadienį) vyks du BRANUONE HOUSE seminarai.
    Pirmasis 12:00 – labiau orientuotas į pradedančiuosius, tačiau tikrai bus ką veikti ir pažengusiems.
    Antrasis 13:30 – BRANUONE staigmena.
Tad kviečiame visus, kas dar nenusprendė, ką veikti savaitgalį ir nori pasitobulinti HOUSE šokyje kuo skubiau registruotis arba tiesiog atvykti į seminarus – tikrai verta.
  Be to, norime priminti, kad LABAI laukiame pasirašytų sutarčių, o jei kas dar neturite, būtinai pasiimkite pas administratorę Kamilę ar paprašykite Dainiaus.
  Na ir žinoma nepamirškite kartas nuo karto užklysti į mūsų profilį https://www.facebook.com/Antdancehouse bei studijos tinklapį https://antstudija.lt/, kur nuolatos įkeliame naujausią informaciją, foto bei video filmukus.
  Smagios likusios savaitės, renkitės šiltai, saugokite save ir tikimės iki malonaus… 🙂