Loading...

HIP HOP seminaras su NIAKO (Legion X) iš Prancūzijos!

Pradinis / Seminarai / HIP HOP seminaras su NIAKO (Legion X) iš Prancūzijos!

Seminaras vyks Rugsėjo 24 dieną, 11.00 – 13:00
Kaina: 15 Eurų/asm.
Vieta: Litexpo parodų rūmai
Registracija : Kamillalilk@yahoo.com

Nepraleiskite progos pasisemti žinių ir geros energijos iš vieno geriausio ir įkvepenčio Hip-Hop šokėjo bei mokytojo ! Jei esate gatvės stiliaus šokėjas ir jums patinka šis stilius, Jūs tiesiog privalote čia būti!

ŠIEK TIEK APIE NIAKO :

Niako pradėjo šokti 1997 metais, kol mokėsi menų mokykloje Paryžiuje. Jau tuo metu, įkvėptas Michaelo Jacksono, atrado Hip Hopą ir tapo komandos „Daltons Possee” nariu, su kuria pasirodė svarbiausiuose Prancūzijoje Hip Hopo kultūros renginiuose bei festivaliuose, tokiuose kaip: „Les Rencontres Urbaine de La Villete” ir „Le festival Suresnes cites dance”.
2001 metais jis pradėjo studijuoti klasikinius šokius, contemporary ir jazą. Taip pat pat dirbo su R’n’B ir Hip Hopo atlikėjais, įvairiais artistais, contemporary kompanijom ir daugybėje kitų renginių. Po 3 metų studijų ir darbų, 2004-iais, Niako nusprendė pradėti keliauti, dalyvauti renginiuose ir semtis patirties iš visų pasaulio kampų, dalintis savo šokiu ir žiniomis su kitais.
Niako yra iškovojęs ne vieną pergalę renginiuose:
„UNDERGROUND BATTLE” Belgijoje 2007, „SDK – Street Dance Kemp World Dance Contest” Čekijoje 2007, „JUSTE DEBOUT World Dance Contest” Prancūzijoje 2008, „REBORN K.O.D” Kinijoje 2012, „JUSTE DEBOUT” Amsterdame 2016 ir daugybėję kitų.
Teisėjavo ne viename renginyje, iš kurių tiesiog būtina paminėti tokius kaip:
„Xpress Yourself” , „Funkin Stylez”, „Street Fighter” , „I Love Dance”, „Respect My Talent” , „Juste Debout” , „K.O.D” , „SDK” , „Urban Moves”.
Niako dirba projekte „HIPHOP4HOPE” Filipinuose kartu su “KAYIEN PICTURE”. Šio projekto dalyviai skleidžia Hip Hopo kultūra ir jos vertybes aplink pasaulį, padėdami vaikams gatvėse su idėja – STREET CULTURE AGAINST STREET VIOLENCE (gatvės kultūra pries smurtą gatvėse).
Tad nieko nelaukite, registruokitės ir pradėkite naują šokių sezoną su geriausiais! 🙂