Loading...

STOVYKLA

Pradinis / Renginiai / STOVYKLA

Kaip ir kiekvienais metais, šiais taip pat darome stovyklą. Šį kartą ji skirta ne tik studijos šokėjams, bet ir visiems norintiems pailsėti, smagiai pašokti, susirasti naujų draugų ir gerai praleisti laiką. Studijos auklėtiniai žino, kad mūsų stovyklos skiriasi nuo daugelio kitų studijų – vasariškos saulės turime labai nedaug. Tad natūralu, kad devynis mėnesius mokęsi, vykdę aktyvią veiklą, vaikai, paaugliai ir tie patys suaugę dažniausiai tik svajoja, kada galėtų pabūti kartu tiesiog paprastai, be jokių užduočių ar įsipareigojimų – kalbėtis įvairiomis temomis, mėgautis šiltu oru, ir vėsiu jūros vandeniu, ilsėtis, spoksoti vakarais į žvaigždes… 🙂   Tiesog dangus, saulė, žvaigždės, jūra ir geri draugai šalia…  Juk tokių akimirkų būna ne taip ir daug… Žinoma, neapsieisime be šiokio tokio fizinio krūvio, kad visai neišklertumėte. Tad, jei susidomėjote, mielai kviečiame prisijungti.

Apie stovyklą:

Data: 2012 liepos 5 – 15 d. (galima vykti ir trumpesniam laikui – para vienam asmeniui – 75 ltl).

Vieta:  Monciškės – stovyklavietė ,,Raganė‘‘

Maitinimas: 5 kartai į dieną – 3 kartus karštas maistas, 2 kartus sausas davinys. Yra kavinė užsimaniusiems kitokių papildomų skrandžiui skirtų gėrybių.

Režimas ir maitinimas:  Rytais bus krosas, po to pusryčiai, vėliau treniruotės arba laikas prie jūros, pavakariai, poilsis, treniruotė, vakarienė, diskoteka. Jei bus geras oras, vyks fizinio krūvio treniruotės prie jūros – bėgiosime, darysime įvairius šuoliukus ir pratimus presui bei nugarai, atsispaudimus. Priešpiečius, pietus ir pavakarius galėsime užsisakyti su savimi, kad nereiktų lakstyti pirmyn atgal, ir galėtumėte daugiau laiko praleisti paplūdimyje. Na, o jei oras būtų prastas, tai turėtume po treniruotę ryte ir vakare… Tada būtų karšti pusryčiai, sausi priešpiečiai, karšti pietūs, sausi pavakariai ir karšta vakarienė.

Kambariai ir kita: Kambariuose bus galima gyventi po 4,5,6. Kiekviename kambaryje yra spintos. Dušai ir tualetai koridoriuose.

Kelionė: nuvežame ir parvežame autobusu iš Vilniaus (vykstantys ne iš Vilniaus turėtų atvykti patys, nebent galėtume ,,prigriebti” su savimi, jei tai būtų pakeliui).

Kaina: 750 ltl už viską (būnant trumpesnį laiką arba vykstant ne iš Vilniaus, kaina skirsis).

Rezervacija: Rezervuotis vietas kviečiame elektroniniu paštu – antdancehouse@gmail.com. Norintiems greitos informacijos skambinti tel.nr.: 8610 61721. Užsiregistruoti galima iki 2012 birželio 15 d.