Loading...

#NOTHING CAN STOP US

Pradinis / Renginiai / #NOTHING CAN STOP US

2021 kovo 27 vyko online varžybos, kuriose dalyvavo kelios Dainiaus Žebrausko bei Edgaro Kerpės  komandos – Mažyliai – PIKTIEJI KIŠKIAI (4-6 m.), vaikai HUNGRY BASTARDS ir RG KIDS iš Riešės gimnazijos. Visi pradinukai, visi, vos pradėję šokti ir patyrę pačioje savo šokėjų karjeros pradžioje, kas yra karantinas, visgi įrodė, jog jiems šokis tai ne „dėl draugo ar draugės”, ne dėl mados, o dėl to, kad tai jiems RŪPI, PATINKA ir jie gali padaryti viską, ką sugeba geriausiai, kad taptų čempionais. Teisėjavo labai patyrę teisėjai – Valentina Lukša, Veronika Lukša ir Lukas Burba. Tiek renginio metu, tiek po jo, jie negalėjo nustoti stebėtis vienu dalyku – „Kaip, karantino metu, taip šokti, tiek išmokti?.. Kaip?!”
Faktas lieka faktu – vaikai tikrai daug ir stropiai treniravosi (ne visi aišku :D) , gi renginio metu ir džiaugėsi, ir verkė, beprotiškai jaudinosi, bet vien jų užsidegimas šokant jau penkis mėnesius namuose drąsiai įrodo, jog, KAI NORI, TAI IR GALI… Ir tada daug kas pavyksta, tada gali prisitaikyti, nes vieną dieną tai tikrai baigsis… O tadaaa… Na, bet šito dar reiktų sulaukti.
Varžybos įvyko, pavyko, laimėtojų rezultatai čia, o mes atsisveikiname iki kito renginio, kai vaikai turės sukurti savo šokį… 🙂
Laimės visiems, sėkmės, kantrybės, tolerancijos ir Noro… 🙂