Loading...

Deimantė Mikėnaitė

DANCEHALL

Esu Deimantė – Dancehall šokių pradininkė Lietuvoje. Nuo 2013 m. organizuoju vakarėlius, seminarus bei šokio kovas „Dancehall Battles”. 6 kartus buvau Jamaikoje, kur mokiausi autentiško Dancehall šokio ir kultūros. Savo patirtimi dalinuosi su mokiniais ir scenoje – esu ne tik trenerė bei profesionali choreografė, bet ir šokėja, 2021-2022 m. dirbusi su tokiais atlikėjais kaip Jazzu ir Victor Diawara. Mano choreografiniai gebėjimai taip pat atsispindi ir sėkminguose mokinių startuose kasmet aplankomuose šokių konkursuose, o mokymo technika padeda išugdyti ne tik gerus šokėjus, bet ir trenerius – kelios mano mokinės jau ir pačios savarankiškai moko šokti kitus.

Mano šokėjų pasiekimai 2022 m:
Dancehall pradedantieji – 3 vieta konkurse SHOCK (praded. kategorija) ir 1vieta konkurse ANT BANGOS
Dancehall pažengusieji – 3 vieta konkurse SHOCK (paženg. kategorija) ir 1 vieta konkurse ANT BANGOS
Dancehall PRO / Pretty Gang – 2 vieta ir ”Smoothest flow” nominacija konkurse SHOCK (paženg. kategorija) bei GRAND PRIX konkurse ANT BANGOS.

Tikiu, kad aistra ir darbas gali pranokti bet kokį talentą! Kaskart tuo įsitikinu, pažiūrėjusi į savo nelengvą pradžią bei mokinių progresą! Žinau, kaip gali būti sunku pradėti, žinau, kiek entuziazmo atsiranda ir kaip jį panaudoti, kai jau įsivažiuoji, ir svarbiausia, kaip neperdegti bei mėgautis šia veikla kuo ilgiau. Šokiai, be abejonės, geriausia, kas man nutiko!  Pabandyk ir Tu!  2022-2023 m. sezonas – jau 10-asis, kviečiu prisijungti!