Loading...

Emilis Pilionis

House

 

Pradėjau šokti būdamas darželyje. Nuo to laiko šokis mane lydi iki šios dienos ir manau lydės visą likusį gyvenimą. Mano šokio kelias prasidėjo nuo sportinių šokių, kuriuos šokau 12 metų. Čia įgavau didelę discipliną ir požiurį į klasikinius bei latino šokius. Kiek vėliau, būdamas paauglys, pradėjau domėtis gatvės šokiais, jie man atrodė gerokai laisvesni, įdomesni. Taip ir pasikeitė mano šokio kelias . Tik pradėjęs šokti gatvės šokius supratau, kad  būtent taip šokti noriu visą likusį gyvenimą ir iki šiol, šios aistros lydimas, bandau šokti ir mokyti kitus.
Esu ižbandęs visus gatvės šokių stilius, tačiau daugiausia dėmesio skiriu „House“ ir „Locking“ šokių stiliams, bet niekados neapsiriboju viena šokių technika. Manau, kad geras šokėjas privalo būti universalus ir atviras.
Pastaruoju metu atradau savyje naują pašaukimą – didžėjaus amatą. Sekasi puikiai, daug renginių, linksma Soulful, Deeep, Funk ar Chill House muzika tapo mano vizitine kortele bei vis daugiau žmonių mane žino ir kaip „Dj Lime“.

Patirtis:
The Circle – 1st place
Urban Dance – 2nd place
New Years Dance Camp Battle – 1st place
Funky Soul Connection – 3rd place
Unleash Your Flava – 2nd place
Lithuania CupSkillz Halloween Jam
Vilnius Street BattleWest
Coast Summer Jam
Urban Essentials
The Lord Of The Circle
Vilnius Street Battles