Loading...

Hubert Lagin

Hip Hop, House, Social Dance

Gimiau 1976 m. spalio 20 d. ir visą laiką buvau panardintas muzikoje. 1984 m. susipažinau su Hip Hop’o kultūra stebėdamas Prancūzų Tv šou “Hip Hop”. Šis susipažinimas pakeitė mano gyvenimą kaip “drugelio efektas”. 1997 m. pradėjau šokti komandoje “Racine2H”, kuriai priklausau iki šiol.
Mano muzikinę praktiką labai įtakojo susitikimai su Frank 2 Louise, Meech, Joseph Go ir Keef. Bendraudamas su jais radau būdą kaip laisvai muzikoje išreikšti savo jausmus ar gyvenimo filosofiją.
Naudodamas Popping, Hype, Lock ir Bboying pagrindus aš pasitelkdavau tuos pamatus ieškodamas savo stiliaus, susitelkdamas tai darant labai įpatingai ir giliai, suderinus su savo sielos muzika.
Mano, kaip mokytojo, pagrindinis tikslas išmokyti mokinius atsipalaiduoti nuo bet kokių apribojimų ar priekabių, pasidalinti pagrindais, kuriuos įvaldžiau per daugelį metų bei padėti juos dar labiau išplėsti, kai jau išmoko bazines technikas, kad galėtų kuo laisviau išsireikšti savarankiškai ne tik šokdami, bet ir gyvenime. Stengiuos mokyti būti laisvais, nebijoti atverti savo mintis ir kad suvoktų, kiek daug jie gali pasiekti ir kiek daug grožio gali sukurti patys.