Loading...

Roberta Lapienytė

Popping

 

Šokti pradėjau būdama 14 metų pas  gerai žinomą gatvės šokių mokytoją Jevgenij Tichonov ir ši pradžia buvo lemtinga, nes po dviejų metų peržengusi ANT studijos slenkstį supratau, kad nebeišeisiu. Būtų sunku suskaičiuoti su kiek trenerių yra tekę dirbti, todėl pagrindus susidėjau tiek Hip Hop‘o, tiek House‘o stiliuose ir tai buvo tik pradžia ilgo kelio.

Popping‘as mano gyvenime atsirado 2013 metais, kai studijoje pradėjo dirbti Edvinas „PoppingPaper“ Aušvicas ir tada po truputi mano šokių diapazonas susitraukė, jaučiau šitą stilių kitaip, kažkas atsitiko viduje, atrodė, kad čia yra man. Dėl to „užsirakinau“ salėje ir mokiausi Popping‘o pagrindų. Tuomet tai tapo didžiule mano aistra, tad norėjau eiti kuo toliau. Į Vilnių atsikrausčius dar vienam Popping‘o šokėjui Domui Zinkevičiui, pamokas pradėjau lankyti ir pas jį. Galiu drąsiai teigti, kad mokiausi iš geriausių, abu mokytojai suteikė ne tik žinių, bet ir tapo didžiuliais įkvėpimo šaltiniais.

Kiekvienam mokiniui ateina laikas atsiskirti nuo mokytojo, aš taip pat buvau ne išimtis. Šitas etapas visada yra savotiškas iššūkis, nes už nugaros nebelieka motyvuojančios jėgos, lieki su savim, todėl nori nenori aplanko  apsisprendimo momentas, eini toliau arba sustoji. Abejonių man nekilo, treniravausi savarankiškai ir buvau pakviesta prisijungti prie vienintelės Lietuvoje Popping‘o komandos „Funky Beat Lovers“, su kuria šoku jau antrus metus.

Šalia viso to dalyvavau tokiuose renginiuose kaip „The Lord of The Circle“, „Vilnius Street Battle“, „Straight End Battles“, „Ghetto Dance Battles“, įvairiuose Jam‘uose bei komandiniuose pasirodymuose. Žinių taip pat sėmiausi iš tokių gerai žinomų šokėjų kaip Henry Link, Dre10, Paradox, Shadow, Greenteck, Sally Sly, Slim Boogie, Boogie Frantick, Sheva, Franqey, Nelson.

Šitaip aistra tapo gyvenimu, filosofija, stipriausiu vaistu bei užuovėja. Mokydama šalia techninių dalykų norėčiau išmokyti nebijoti savęs ir savo interpretacijų. Visame kame ieškau tikrumo bei nuoširdumo, todėl to paties reikalauju iš savo mokinių ir manau, jog tai yra vienintelis kelias į tobulėjimą.