Loading...

Vladislavas Volkovas

Hip Hop, House, Experimental

Vos 4-ių metų mama nuvedė šokti sportinius šokius. Pastovus ir nuoseklus darbas leido augti kaip šokėjui. Taipogi teko keltis į Kauną, kadangi norėjosi gauti žinias bei leisti sau dar daugiau tobulėti. Įgavęs 14 metų patirtį sportiniuose šokiuose supratau, kad to man negana bei turiu išbandyti save kituose stiliuose. Taip pradėjau savo kelionę hiphopo kultūroje.
Tik pradėjęs lankyti treniruotes supratau, jog tai ta vieta, kurioje jutausi savimi. Visą šitą laikotarpį pašvenčiau įvairių šokio stilių pažinimui bei gilindamasis juose. Svarbiausias dalykas, kurį supratau, jog niekada nereikia nustoti ieškoti balanso tiek viduje, tiek išorėje. Kartais sustoti bei atsikvėpti yra geriausias tavo priimtas sprendimas. Tada leidi sau suprasti, ką padarei bei pasiekei per visą savo karjerą.

Šokiai man yra kur kas daugiau nei bet kokie žodžiai. Kiekvieną istoriją bei išgyvenimą galima daug plačiau paaiškinti judesiais nei skiemenimis, nes mintys nėra tik garsas, išeinantis iš lūpų. Man visą laiką kilo klausimas, kodėl visi žmonės džiaugdamiesi ar gerai jausdamiesi šoka? Ar tai nėra geriausias būdas parodyti savo jausmus? Greičiausiai šis klausimas ir yra atsakymas.

Mano treniruotėse nebus dėstoma tik technika, nebus rodomi tik judesiai. Svarbiausia, kad žmonės užsiėmimų metu jaustųsi gerai būdami savimi, o išėję iš treniruočių būtų pakylėti nuo savo kūno pažinimo bei galėtų tuo džiaugsmu pasidalinti su kitais.