Loading...

ŠIUOLAIKINIS ŠOKIS – SUAUGUSIEJI PRADEDANTIEJI

Į šias grupes kviečiame visus, norinčius pajusti šokį ne tik darant judesius, bet ir piešiant muziką savo kūno linijomis, nuspalvinant ją giliais jausmais ir išgyvenimais bei nebijantiems būti kitokiais. Šiuolaikinis šokis vis labiau populiarėja tiek jaunų, tiek vyresnių žmonių tarpe, tad pats metas pradėti mėgautis tuo, ko norisi labiausiai – šokti, lyg neliestum kojomis žemės…
Marijano ir Gintarės pamokos apjungia idėjas iš įvairių šokių pamokų, jogos, kūno stiprinimo pratimų, perpina juos su aistra greičiui, aktyvumui, precizikai ir energetikų kaitai. Kiekvienas užsiėmimas prasideda lėtu apšilimu, padedančiu stiprinti kūną ir vėliau pereina į centre atliekamas kombinacijas, išryškinant tempų kaitą, kojų darbo preciziką, platų viršutinės kūno dalies judesį. Užbaigiama dažniausiai energinga kombinacija, kuomet kūnui leidžiama skirsti, kristi, ridentis, slysti, tokiu būdu užkariaujant erdvę ir išplatinant kūno judesį ir ribas iki begalybės.
Šokio teatras – vieta, kurioje tiesite jungtis tarp modernaus šokio ir teatro, improvizuosite ir kursite tarpusavyje. Čia mokysitės rasti kūno sąsajas su grindimis, centro ir atramų santykį judant, o raumenų atpalaidavimą derinsite su greičiu ir techniškumu. Bet svarbiausia – šoksite laisvai!

Treniruočių laikai:

Studentams taikoma 20% nuolaida. 
Atvykite, išsibandykite NEMOKAMAI ir tikime, kad tikrai norėsis tapti didelės ANT šeimos dalimi.
Žinoma, esant norui, galite išsibandyti kitas norimas bei tinkamas grupes pagal amžių ir/ar pajėgumą po vieną kartą NEMOKAMAI taip pat.
Sekite naujienas studijos tinklapyje ir mūsų Facebook profilyje. Pradėjus lankyti treniruotes reikės pasirašyti bendradarbiavimo sutartį.
Būtina išankstinė registracija!