Loading...

Apie mus

ANT ŠOKIŲ STUDIJA
Pradinis / Apie mus

ANT šokių studija yra viena ilgiausiai gyvuojančių Vilniuje ir yra sukaupusi bene didžiausią patirtį gatvės šokių srityje Lietuvoje. Savo veiklą vykdome dviejose vietose – Ogmios mieste ir  VILNIUS OUTLET patalpose šalia Pilaitės mikrorajono.
Profesionalių trenerių komanda su įdomiomis istorijomis ir neįkainojama patirtimi, seminarai, varžybos, konkursai, stovyklos, pasirodymai televizijoje ar įvairiuose šou projektuose neleidžia nuobodžiauti nei dienos. Pasak Dainiaus Žebrausko „Skruzdėliuko“, ANT studijos įkūrėjo ir ilgalaikio mokytojo – su kiekvienais metais – viskas tik geriau! 🙂
Pamokos mažyliams, vaikams, paaugliams, jaunimui bei vyresniems, grupės pradedantiesiems ir pažengusiems! Hip Hop, House, Breaking ir Litefeet stiliai, Heels, Lady Like, Little Ladies merginoms ir moterims bei Šiuolaikinio šokio teatras – visi ras sau vietos po mūsų stogu.
Vienas svarbiausių studijos darbo metodų – padėti šokėjams kuo labiau atsiskleisti, nepriklausomai nuo amžiaus ir suteikti galimybes visiems norintiems – šokantiems savo malonumui, siekiantiems individualių aukštumų ar norintiems būti komandos dalimi. Dažnai nutinka, kad vieni vaikai stipriai „šauna” į priekį, tad laikomės principo, jog geriausi turi šokti su geriausiais, nepriklausomai nuo to, kiek jiems metų. Visi treneriai ruošia savo grupes pasirodymams, tad pastovus pamokų lankymas labai svarbus.

Lankstūs treniruočių grafikai, didžiulės nemokamos automobilių stovėjimo aikštelės, parduotuvės, restoranai, atsipalaidavimo bei aktyvaus laiko praleidimo zonos ir begalė smagių pramogų, kurios jūsų laukia atvykus į Ogmios miestą ar Vilnius Outlet. Negana to, vaikų vakarinių užsiėmimų metu pirmadieniais ir trečiadieniais tėveliai gali šokti patys ir patirti tai, ką patiria jų vaikai, tik, žinoma, šiek tiek kitaip.
Vienaip ar kitaip – geros nuotaikos užtaisai paruošti.  Ateikite ir įsitikinkite patys! 🙂