Loading...

Pasiekimai

Nuo 2006 metų
Pradinis / Pasiekimai

LIETUVOS BREIKO ČEMPIONATAS’ 2020

Simas Kaušylas 7-11 m. – Aukso medalis 🥇
Motiejus Viltrakis 7 -11 m. – Sidabro medalis 🥈
Mindaugas M Bruzas OPEN – Bronzos medalis 🥉
Deividas Zalikas 12-16 m. – Sidabro medalis 🥈
2020 10 10
Panevėžys, CIDO arena

Street art’2020

Dance Machine (Kids) – 1 vieta 🏅 – treneriai Auggi, Violeta Da Queen, Edgaras Kerpė
Antikana (Juniors) – 1 vieta 🏅 – treneriai Auggi, Violeta Da Queen
RBC (Adults) – 1 vieta 🏅 – treneriai Auggi, Violeta Da Queen,
Žieda Žilakauskaitė & Katrina Gušča (Adults duo) – 1 vieta 🏅
ANT Small group (Juniors) – 1 vieta 🏅 – treneris Edgaras Kerpė
ANT Small group (Kids) – 1 vieta. 🏅– treneris Edgaras Kerpė
Kamilė Aralova (solo kids) – 1 vieta 🏅
Deimilė Valinskaitė (solo kids) – 3 vieta 🥉
2020 10 10
Kaunas

Level Up 2020 – Kaunas

Breaking – 2×2 kidz – 1 vieta – Simas ir Motiejus
Breaking – 2×2 juniorz – 1 vieta – Nicka ir Deividas
Breaking – 1×1 Open – 1 vieta – Mindaugas M Bruzas

 

2020 09 26
Kaunas

GDM House Battles 2020

Gediminas Stukas – 1 place

2020 08
Latvia

Ghetto Dance Online Battles 2020

Gediminas Stukas – 2 place


Latvia

WAKE & BRAKE (Battles)

Advanced kategorijoje:

🥇1 vieta Simas Kaušylas
🥈2 vieta Arnas Budreika
🥉3 vieta Kamilė Aralova
🏅4 vieta Motiejus Viltrakis

Open kategorijoje:
🏆1 vieta 3×3 Bboy M, Egis ir Deividas Zalikas (Uppercut)

2020 02 01
Kaunas

LITHUANIAN CUP 2019

1 vieta 1×1 Hip Hop Battles – Edgaras Kerpė
1 vieta All Battles Winner – Edgaras Kerpė
1 vieta Hip Hop Duo Adults – Liepa Budnikaitė ir Edgaras Kerpė
1 vieta Hip Hop Small Group – Valentina Lukša Liepa Budnikaitė Vladislav Volkov Emilija Rybak Edgaras Kerpė Domas Pijus Fabijonas Žieda Žilakauskaitė
3 vieta Hip Hop Solo Female – Emilija Rybak

2019 11 22-24
Klaipėda

IDO WORLD HIP HOP/ BREAKING/ ELECTRIS BOOGIE Championship

1 vieta Popping Solo Adults – Kerpė
2 vieta Hip Hop Duo Adults – Valentina Lukša Kerpė
3 vieta Hip Hop All Styles Battle Kerpė

2019 10 15-20
Bremerhaven (Germany)

Beat Camp 2019

Auggi (Treneris) – 1 vieta – Beat Camp Battles 1vs1

2019 07
(Kroatija, Novalija)

LITHUANIA OPEN 2019 06 15

Smiltė Gurskytė – Children female Solo – 1 vieta
Veronika Lukša – Adults female Solo – 1 vieta
Edgaras Kerpė – Adults Male Solo – 1 vieta
Gediminas Stukas – Hip Hop Battles 1×1 – 2 vieta
Edgaras Kerpė ir Valentina Lukša – Duo Adults – 1 vieta
DANCE MACHINE – Children Formation Open – 1 vieta – Treneriai Violeta Da Queen, Augustinas Auggi Paulionis ir Edgaras Kerpė
MAJESTIC LADIES – Free Dance Juniors Formation – 1 vieta – Trenerė Violeta Da Queen
TRUE BEGINNERS – Juniors Formation Beginners – 1 vieta – Treneriai Violeta Da Queen, Augustinas Auggi Paulionis
ANTIKANA – Juniors Formation Open – 1 vieta – Treneriai Violeta Da Queen, Augustinas Auggi Paulionis
ANT Small Group Adults – 2 vieta – Treneris Edgaras Kerpė
RBC – Adults Formation Open – 2 vieta – Treneriai Violeta Da Queen, Augustinas Auggi Paulionis
HUNGRY BASTARDS – Children Formation Beginners – 3 vieta – Treneriai Gediminas Stukas, Edgaras Kerpė ir Dainius Žebrauskas
LITTLE LADIES – Free Dance Children Formation – 3 vieta – Trenerė Violeta Da Queen
FUNKSTERSZ – Free Dance Formation Adults – 3 vieta – Trenerė Monika Popping Kozo Čibiraitė

2019 06 15
Klaipėda, ŠVYTURIO arena

OLIMPINĖ DIENA – 2019 06 01

BREAKING Kids 1×1 – Arnas Budreika -1 vieta – treneris Mindaugas Bružas
BREAKING Juniors 1×1 – Deividas Zalikas – 1 vieta – treneris Mindaugas Bružas
BREAKING Juniors 1×1 – Kristijonas Bružas – 2 vieta – treneris Mindaugas Bružas

2019 06 01
Klaipėda

ANT BANGOS – 2019 06 01

BAD BUNNIES (mažyliai 4-6 m.) – 1 vieta – Vadovai Dainius Žebrauskas ir Augustinas Auggi Paulionis
RBC (suaugusieji) – Grand Prix ir 1 vieta – Vadovai Violeta Da Queen ir Augustinas Auggi Paulionis
ANTIKANA (paaugliai) – 1 vieta – Vadovai Violeta Da Queen ir Augustinas Auggi Paulionis
DANCE MACHINE (vaikai pažengusieji) – 1 vieta – Vadovai Violeta Da Queen  , Augustinas Auggi Paulionis ir Edgaras Kerpė
HUNGRY BASTARDS (vaikai pradedantieji) – 1 vieta – Vadovai – Dainius Žebrauskas, Gediminas StukasEdgaras Kerpė
ANT CONTEMPORARY KIDS (šiuolaikinio šokio teatras) – 1 vieta – Vadovas Marijanas Staniulėnas
LITTLE LADIES (Lady Like mergaitės) – 2 vieta – Vadovė Violeta Da Queen
MAJESTIC LADIES (Lady Like paauglės) – 2 vieta – Vadovė Violeta Da Queen
ANT RED KILLAS (Vaikai pradedantieji) – 2 vieta – Vadovas Edgaras Kerpė
ANT YOUNGSTERS (Paaugliai Pradedantieji) – 2 vieta – Vadovas Edgaras Kerpė
TRUE BEGINNERS (Paaugliai Pradedantieji) – 2 vieta – Vadovai Violeta Da Queen ir Augustinas Auggi Paulionis

 

2019 06 01
Palanga, Koncertų salė

Lietuvos Talentai 2019

Edgaras Kerpė (treneris) – NUGALĖTOJAS!


RISE UP 2019

1 vieta – RBC (Pro)
1 vieta – Antikana (Juniors Advanced)
1 vieta – Dance Machine (Kids Advanced)
1 vieta – Gimme The Funk (Juniors Beginners)
3 vieta – Sharx (Battles 5×5)

2019 05 18
Vilnius, Sporto ir kultūros rūmai

Dance Revolution – 2019 05 11-12

1 vieta Hungry Bastards – Hip Hop Beginners Children
1 vieta ANT Youngsters – Hip Hop Beginners Juniors
1 vieta Dance Machine – Hip Hop Open Children
1 vieta True Beginners – Hip Hop Production
1 vieta Majestic Ladies – Ladies Open
1 vieta Ardor – Vogue Open
1 vieta Mažyliai Bad Bunnys
2 vieta Antikana – Hip Hop Juniors Open
2 vieta Queendom – Ladies Open
2 vieta Flames – Vogue Open
3 vieta Little Ladies – Ladies Open

2019 05 11-12
COMPENSA concert hall, Vilnius

Street Art’19 – 2019 04 13

Edgaras Kerpė (treneris) – Solo Adults – 1 vieta, Duo su Valentina Lukša – 1 vieta,
Emilija Rybak – Solo Juniors – 1 vieta,
Valentina Lukša – Duo adults su Edgaras Kerpė – 1 vieta
Veronika Lukša – Solo Adults – 2 vieta
ANT Small Group Adults – 1 vieta – Edgaras Kerpė, Emilija Rybak, Valentina Lukša, Veronika Lukša, Domas Pijus Fabijonas, Vilija Labutytė

2019 04 13
Kaunas

Ghetto Styles 2018

Monika Čibiraitė (trenerė) – 1 vieta – Popping 1vs1


Ryga (Latvija)

LITHUANIAN CUP 2018

Edgaras Kerpė (treneris) – 1 vieta – Hip Hop Solo, 1 vieta – Hip Hop Duo, 1 vieta – Gatvės šokių kovos 2×2

2018 11
Klaipėda

DANCE MASTERS – 2018.11.03

Edgaras Kerpė  (teneris) – 1 vieta – Hip Hop Open 1×1
Smiltė Gurskytė – 1 vieta – Hip Hop 1×1 Juniors Advanced, 2 vieta Hip Hop 1×1 Kids Advanced

2018 11 03
Šiauliai

Zip Fm šokių kovos 2018 09 29-30

Monika Popping Kozo  (mokytoja) – All styles 1vs1 – 1 vieta
Emilija Rybak – All styles 1vs1 – 2 vieta

ANT Crew – Auggi, Edgaras Kerpė, Mindaugas Bružas, Monika Popping Kozo (mokytojai) – All styles 4vs4 – 1 vieta
Rapolas Radzevičius,  Matas Trimonis,  Mantas Krutikovas,  Tomas Šmočiukas – All styles 4vs4 – 2 vieta

2018 09 29-30
LITEXPO parodų rūmai, Vilnius

2018 08 18 – Gamers Old Town Battles

Emilija Rybak – Hip Hop 1vs1 – 1 vieta
Mindaugas Bružas (mokytojas) – All Styles 1vs1 – 2 vieta

2018 08 18
Kaunas, Senamiestis

LITHUANIA OPEN – 2018.06.15

RBC – 1 vieta Adults Advanced Formation
ANTIKANA – 1 vieta Juniors Advanced Formation
DANCE MACHINE – 1 vieta Kids Advanced Formation 
TRUE BEGINNERS – 1 vieta Juniors Beginners Formation
ANT YOUNG MONSTERS – 2 vieta Juniors Beginners Formation
HUNGRY BASTARDS – 2 vieta Kids Beginners Formation
RG KIDS – 3 vieta Kids Beginners Formation
FUNKSTERZ – 1 vieta Free Dance Small Group
Edgaras Kerpė – 1 vieta Free Dance Solo
Lukas Burba – 2 vieta Free Dance Solo
Edgaras Kerpė & Valentina Lukša – 1 vieta Hip Hop Duo Open
Edgaras Kerpė – 2 vieta Hip Hop Adults Battle
Mantas Krutikovas – 1 vieta Hip Hop Juniors Battle
Bboy M – 2 vieta Hip Hop Adults Battle 

2018-06-16
Palangos sporto arena

WEST COAST SUMMER WARS – 2018.06.02

Bboy M – 1 vieta 1×1 Bboying Open

Kristijonas Bružas – 1 vieta 1×1 Bboying Beginners

2018 06 02
Gargždai

RISE UP – 2018.05.12

HUNGRY BASTARDS – Kids Beginners – 1 vieta
DANCE MACHINE – Kids Advanced – 3 vieta
TRUE BEGINNERS – Juniors Beginners – 3 vieta
ANTIKANA – Juniors Advanced – 1 vieta
RBC – PRO – 3 vieta
„FEEL IT“ – Battles 5vs5 – 2 vieta

2018 05 12
Vilnius

BEST SHOW – 2018.04.30-05.01

DANCE MACHINE – Kids Formation – 1 vieta ir GRAND PRIX Kids kategorijoje
HUNGRY BASTARDS – Kids Formation – 2 vieta
ANTIKANA – Juniors Formation – 3 vieta

2018.04.30-05.01
Ryga

DANCE REVOLUTION – 2018.04.28

BAD BUNNIES – 1 vieta – Mini Kids kategorija

2018.04.28
COMPENSA koncertų salė, Vilnius

LITHUANIAN CUP 2017 11 24-25

Edgaras Kerpė (mokytojas):
Hip Hop Solo Male – 1 vieta
Hip Hop Duo Aduls (Su Nastia Goloborotko) – 1 vieta
Best Show Duo (Su Nastia Goloborotko) – 1 vieta
Hip Hop Battles 2×2 (su Kamilla Lil’K) – 1 vieta

Kamilė Karpalovaitė „Kamilla Lil“K“ (mokytoja):
Hip Hop Solo Female – 1 vieta
Hip Hop Battles 2×2 (su Edgaras Kerpė) – 1 vieta
All Styles Battles 3×3 – 2 vieta

 

2017 11 24-25
Klaipėda

LITHUANIA OPEN – 2017 06 17

ANTIKANA (Formation) – Juniors formation – 1 vieta.
RBC (Formation) – Adults formation – 2 vieta.
LUCID POP (Popping) – Free Dance Adults Formation – 2 vieta.
TRIPLE C (Hip Hop Pradedantieji) – Juniors Formation ( Beginners) – 3 vieta.
Emilija Rybak – Juniors Hip Hop Battles 1vs1- 1 vieta.
Kamilla Lil’k Sui Generis – Adults Hip Hop Battles 1vs1 – 1 vieta
Arūnas Shwartz Švarcas – Adults Hip Hop Battles 1vs1 – 2 vieta.
Kamilla Lil’k Sui Generis ir Arūnas Shwartz Švarcas Free Dance Duo Adults – 1 vieta.

2017 06 17
Palanga

ŠOKANČIOS SPALVOS – 2017 05 27

PIKTIEJI KIŠKIAI aka BAD BUNNIES (4-6 m. Mažyliai) – Nominacija „Metų atradimas“
DANCE MACHINE 2 / DANCE MACHINE (7-10 m. Pažengusieji) – 2 ir 3 vietos – II Vaikų amžiaus grupė Gatvės šokių kategorijoje
Z KARTA (7-10 m. pradedantieji) – nominacija „Techniškiausia grupė“ – II Vaikų amžiaus grupė Gatvės šokių kategorijoje
TRIPLE C (Hip Hop pradedantieji) – 2 vieta Paauglių grupėje Gatvės šokių kategorijoje

2017 05 27
Birštono Kultūros centras

NAKRESLENI PRZESTRZENIA VI – 2017 05 20

Mindaugas Bružas (treneris) – BBOYING 2×2 – 3 vieta

2017 05 20
Lenkija, Pozezdrze

WE ARE HIP HOP – 2017 05 20

Arūnas Švarcas (treneris) – POPPING  1×1 – 1 vieta

2017 05 20
Lietuvos vaikų ir jaunimo centras, Vilnius

STREET NOISE – 2017 05 13-14

Arūnas Švarcas (treneris) – HIP HOP 2 vs 2 – 1 vieta (kartu su Edvinu Paper Aušvicu).

Arūnas Švarcas (treneris), Mindaugas Bružas (treneris) – ALL STYLE BATTLES – 2 vieta (kartu su Eigile Maliauskaite ir Edvinu Paper Aušvicu, studija 24/7, Kaunas).

2017 05 13-14
Lenkija, Byalistok

RISE UP – 2017 05 13

BAD BUNNIES (Mažyliai 4-6 m.) – Kids Beginners – 4 vieta ir MIELIAUSIO ŠOKIO Nominacija. Treneriai Augustinas Paulionis ir Dainius Žebrauskas.
Z-KARTA (Vaikai 7-10 m.) – Kids Beginners – 4 vieta. Treneriai Augustinas Paulionis ir Dainius Žebrauskas.
DANCE MACHINE (Vaikai 7-10 m.) – Kids Advanced – 2 vieta. Treneriai Augustinas Paulionis ir Violeta Taraškevič.
ANTIKANA (Paaugliai 12-15 m.) – Juniors Advanced – 1 vieta. Treneriai Augustinas Paulionis ir Violeta Taraškevič.
RBC (Suaugę 16 m. ir vyresni) – PRO – 2 vieta. Treneriai Augustinas Paulionis ir Violeta Taraškevič.
RANDOM CREW – Battles 5 vs 5 – 2 vieta. Dalyviai: Ričardas Rybak, Rapolas Radzevičius, Tomas Šmočiukas, Mantas Krutikovas, Edgaras Kerpė (SOUL VIBE FAM, Klaipėda), Dovydas Girdauskas (MEGUSTA, Kaunas).

2017 05 13
Vilniaus kultūros, pramogų ir sporto rūmai

EUROPEAN CUP – 2017 04 28

Arūnas Švarcas (treneris) – POPPING 1×1 – 1 vieta
Arūnas Švarcas (treneris) – HIP HOP 2X2 – 1 vieta (kartu su NASTY, Estija)

2017 04 28
Tartu (Estija)

VILNIUS STREET BATTLE – 2017 02 18

Arūnas Švarcas (treneris) – POPPING 1×1 – 1 vieta

2017 02 18
Klubas "LEGENDOS", Vilnius

STRAIGHT END BATTLES – 2016 12 17

Kamilla Lil’K  (trenerė) – HIP HOP 1vs1 – 2 vieta

Arūnas Švarcas (treneris) – POPPING 1vs1 – 2 vieta

2016 12 17
Vilnius

BLACK & WHITE – 2016 12 03

Valentina ir Veronika Lukšos – Duo Adults – 1 vieta
Ugnė Sirutavičiūtė ir Marija Semionova – Duo Juniors Beginners – 2 vieta
Small Group Adults – 3 vieta

2016 12 03
Kauno sporto halė

Skillz Halloween Jam 2016 11 05

Kamilla Lil’KHip Hop – Open kategorija – 1 vieta
Edvinas PaperPopping – Open kategorija – 1 vieta
Emilija RybakPopping – Beginners kategorija – 3 vieta
Džemilė ŠaltenytėHouse – Beginners kategorija – 4 vieta


LITHUANIA OPEN 2016 06 18

Emilija Rybak – Solo Female Kids – 1 vieta, Battle 1vs1 Beginners – 1 vieta
Džemilė Šaltenytė – Solo Female Kids – 2 vieta
Dovydas Ačas – Solo Male Kids – 4 vieta
Emilija Rybak ir Džemilė Šaltenytė – Duo Kids – 2 vieta
DANCE MACHINE – Formation Kids – 1 vieta
Ugnė Krasauskaitė – Solo Female Juniors – 5 vieta
Mantas Krutikovas – Solo Male Juniors – 2 vieta
Guoda Malinauskaite ir Karolina Vitulskaitė – Duo Juniors – 2 vieta
Ugnė Šuopytė ir Veronika Tamašiūnaitė – Duo Juniors – 3 vieta
Budnikaitė Liepa ir Marija Paulionytė – Duo Juniors – 5 vieta
PIRANHAS – Small Group Juniors – 1 vieta
RBC – Formation Juniors – 1 vieta
ANTICANA – Formation Juniors – 3 vieta

2016 06 18
Palangos sporto arena

ANT BANGOS – 2016 06 04

DANCE MACHINE – 1 vieta (Gatvės šokių kategorija, vaikų amžiaus grupė)
RBC – 1 vieta (Gatvės šokių kategorija, paauglių amžiaus grupė)
ANTICANA – 2 vieta (Gatvės šokių kategorija, paauglių amžiaus grupė)
BETTER THAN YOU – 3 vieta (Gatvės šokių kategorija, paauglių amžiaus grupė)
W.A.R – 1 vieta (Gatvės šokių kategorija, jaunimo amžiaus grupė)
W.A.R – 1 vieta (Iššūkis ANT BANGOS)

2016 06 04
Palangos koncertų salė

VOTE for Education 2016 06 01

Nojus ZOYO Zuokas – 1 vieta
Emilija Rybak – 2 vieta

2016 06 01
Lietuvos vaikų ir jaunimo centras

GATVĖS ŠOKIŲ TURNYRAS 2016 05 29

Augustinas AUGGI Paulionis ir Edvinas PAPER Aušvicas – 1 vieta (Hip Hop 2×2 Advanced kategorijoje)
Njous ZOYO Zuokas ir Aistis Žilinskis – 1 vieta (Hip Hop 2×2 Beginners kategorijoje)
Veronika Tamašiūnaitė ir Ugnė Šuopytė – 3 vieta (Hip Hop 2×2 Beginners kategorijoje)

2016 05 29
Šiauliai

EUROPEAN CUP 2016 04 21-22

DANCE MACHINE – Hip Hop Kids Formation – 1 vieta
RBC – Hip Hop Juniors Formation – 1 vieta
PIRANHAS – Street Dance Show Small Group Juniors – 1 vieta
W.A.R – Street Dance Show Small Group Adults – 1 vieta
Nojus Zuokas – Hip Hop Juniors Solo – 2 vieta
Guoda ir Karolina – Hip Hop Duo Juniors – 3 vieta
Marius Paplauskas (House treneris) poroje su Gaudre Kazlauskaite (G HOUSE studio) – House Battle 2vs2 – 1 vieta
Edvinas PAPER Aušvicas (Popping’o treneris) kartu su Maxx Stroff ir Sandra (SKILLZ studio) – Hip Hop Battle 3vs3 – 1 vieta

2016 05 21-22
COMPENSA koncertų salė

RISE UP – 2016 05 14

DANCE MACHINE – Kids Formation – 1 vieta
RBC – Juniors Formation – 1 vieta
ANTICANA – Juniors Formation – 2 vieta

2016 05 14
Vilniaus pramogų ir sporto rūmai

DANCE REVOLUTION 2016 04 30

DANCE MACHINE – Hip Hop Formation Kids – 3 vieta
RBC – Hip Hop Formation Juniors – 1 vieta
W.A.R – Street Dance Show Small Group – 1 vieta

2016 04 30
COMPENSA koncertų salė

BLACK & WHITE DANCE SESSION 9 – 2015 11 28

Kids Duo Advanced – Emilija Rybak ir Džemilė Šaltenytė – 1 vieta
Juniors Duo Advanced – Skaistė Tubutytė ir Ugnė Krasauskaitė – 1 vieta
Juniors Duo Advanced – Elena Grašytė ir Ugnė Zimbinskaytė – 3 vieta
Juniors Duo Beginners – Ugnė Šuopytė ir Veronika Tamašiūnaitė – 2 vieta
Juniors Small Group Advanced – PIRANHAS – 1 vieta
Juniors Small Group Advanced – ANTICANA – 2 vieta
Adults Duo Advanced – Valentina ir Veronika Lukšos – 1 vieta
Adults Small Group Advanced – F.C.N.S – 1 vieta

2015 11 28
Kauno sporto halė

LITHUANIA OPEN – 2015 06 20

Emilija Rybak – Hip Hip Kids Female Solo – 3 vieta
Liepa Budnikatė ir Gerda Lukošiūtė – Junios duo – 1 vieta
Skaistė Tubutytė ir Ugnė Krasauskaitė – Juniors Duo – 3 vieta
PIRANHAS – Juniors Small Group – 1 vieta
RED BLACK CREW – Juniors Formation – 2 vieta

2015 06 20
Palanga, Sporto arena

BLACK & WHITE 8 – 2015 06 06

Liepa Budnikaitė ir Ugnė Krasauskaitė – 1 vieta Juniors Duo Advanced
Valentina ir Veronika Lukša – 2 vieta Adults Duo Advanced
BLOODY FAM – 2 vieta Juniors Formation Beginners
HAPPY BONES – 1 vieta Adults Formation Beginners

2015 06 06
Kaunas, Mega

ANT BANGOS – 2015 05 23

Dance Mashine – Gatvės šokiai – Vaikų amžiaus grupė2 vieta,

Hungry Bastards – Gatvės šokiai – Paauglių amžiaus grupė – 3 vieta,

Red Black Crew – Gatvės šokiai – Paauglių amžiaus grupė – 2 vieta.

2015 05 23
Palanga, Sporto arena

NORIM KILT 2015 – 2015 05 16

HUNGRY BASTARDS – Gatvės šokių paauglių kategorija – 3 vieta

RED BLACK CREW – Gatvės šokių paauglių kategorija – 1 vieta

W.A.R – Gatvės šokių jaunimo kategorija – 3 vieta

2015 05 16
Vilnius, Compensa koncertų salė

RISE UP – 2015 05 02

DANCE MACHINE – Kids Formation Advanced – 1 vieta

HUNGRY BASTARDS – Juniors Formation Advanced – 1 vieta

RED BLACK CREW – Juniors Formation Advanced – 2 vieta

2015 05 02
Vilniaus pramogų, laisvalaikio ir sporto rūmai

THE LORD OF THE CIRCLE – 2015 04 25

PIRANHAS – Kids Team Battle – 1 vieta

DANCE MACHINE – Kids Team Showcase – 1 vieta

2015 04 25
Vilniaus Rotušė

BLACK & WHITE 7 – 2015 03 14

Skaistė Tubutytė ir Ugnė Krasauskaitė – JUNIORS DUO ADVANCED – 1 vieta

Valentina ir Veronika Lukšos – ADULTS DUO ADVANCED – 2 vieta

DANCE MACHINE – Kids Formation Advanced – 2 vieta

W.A.R – Adults Formation Advanced – 2 vieta

F.C.N.S – Adults Small Group Advanced – 2 vieta

 

2015 03 14
Kauno sporto Halė

BLACK AND WHITE – 2014 11 30

Skaistė Tubutytė ir Ugnė Krasauskaitė – Kids Duo Pažengusieji – 1 vieta

Valentina Lukša ir Veronika Lukša – Adults Duo Pažengusieji – 2 vieta

BLOODY FAM – Junios Formation Pradedantieji – 1 vieta

HUNGRY BASTARDS – Juniors Formation Pažengusieji – 1 vieta

HAPPY BONES – Adults Formation Pradedantieji – 1 vieta

RED BLACK CREW – Adults Formation Pažengusieji – 2 vieta

2014 11 30
Kauno sporto Halė

ZIP FM ŠOKIŲ KOVOS – 2014 10 04

Veronika Lukša – House Open kategorija – 2 vieta

2014 10 04
Litexpo Sporto mugė

LITHUANIAN SPRING CUP – 2014 05 24

PIKTIEJI KIŠKIAI – 4 vieta – Hip Hop Kids Formation Beginners

DANCE MACHINE – 1 vieta – Hip Hop Kids Formation Beginners

HUNGRY BASTARDS – 1 vieta – Hip Hop Juniors Formation Beginners

HAPPY BONES – 1 vieta – Hip Hop Adults Formation Beginners

2014 05 24
Vilniaus teatro arena

ANT BANGOS – 2014 05 17

DANCE MACHINE – 1 vieta – Gatvės šokiai – vaikų amžiaus grupė

HUNGRY BASTARDS – 2 vieta – Gatvės šokiai – paauglių grupė

RED BLACK CREW – 1 vieta – Gatvės šokiai – paauglių amžiaus grupė

2014 05 17
Palanga

LITHUANIA OPEN – 2014 05 03

Skaistė Tubutytė ir Ugnė Krasauskaitė – 1 vieta (Kids Duo)

Greta Skaistytė – 3 vieta (Battle Juniors)

2014 05 03
Kaunas, Sporto Halė

RISE UP – 2014 05 10

DANCE MACHINE – 3 vieta (Kids)

HUNGRY BASTARDS – 1 vieta (Juniors Beginners)

RED BLACK CREW – 1 vieta (Juniors Advanced)

HAPPY BONES – 2 vieta (Adults Beginners)

2014 05 10
Vilnius, Vaikų ir Jaunimo centras

BLACK AND WHITE – 2014 03 08

,,7MOnkeys“ – Small Group Adults – 1 vieta

Valentina ir Veronika Lukšos – Duo Adults – 2 vieta

,,Red Black Crew“ – Formation Juniors – 2 vieta

2014 03 08
Kaunas, Sporto Halė

THE CIRCLE – 2014 01 25

Liepa Budnikaitė – HOUSE Beginners – 1 vieta

2014 01 25
Kaunas (GARGARAS)

LITHUANIAN CUP – 2013 12 07-08

IDO COMPETITION (HIP HOP):
KIDS SOLO FEMALE – Liepa Budnikaitė – 3 vieta
JUNIORS DUO – Valentina ir Veronika Lukša – 3 vieta
JUNIORS SMALL GROUP – ,,7MOnkeys“ – 1 vieta
ADULTS SOLO FEMALE – Violeta Taraškvič – 1 vieta
OPEN BATTLE:
POPPING 1vs1 – Edvinas,,PoppingPaper“Aušvicas – 1 vieta
HIP HOP 2vs2 – Edvis ir Augis – 1 vieta; Edvinas,,PoppingPaper“Aušvicas ir Gytis – 3 vieta

2013 12 07-08
Klaipėda

URBAN DANCE ,,MAGIC“ – 2013 11 30

POPPING – Edvinas,,PoppingPaper“Aušvicas – 1 vieta

2013 11 30
FORUM PALACE, Vilnius

MARVEL URBAN DANCE – 2013 11 23

HIP HOP 2vs2 – Edvis ir Kaspa – 1 vieta

2013 11 23
Klaipėda

KINGS AND QUEENS – 2013 11 09

HOUSE – Viktor Rymaido – 2 vieta
POPPING – Edvinas,,PoppingPaper“Aušvicas – 1 vieta

2013 11 09
Kultūros baras KABLYS, Vilnius

SKILLZ HALLOWEEN JAM – 2013 11 02

POPPING 1vs1 – Edvinas,,PoppingPaper“Aušvicas – 1 vieta

2013 11 02
SkillZ Studio, Vilnius

ANT BANGOS – 2013 06 15

HUNGRY BASTARDS – Gatvės šokių nominacija – Paauglių amžiaus grupė – 1 vieta

RED BLACK CREW – Gatvės šokių nominacija – Paauglių amžiaus grupė – 2 vieta

GST SQUAD – Gatvės šokių nominacija – Jaunimo amžiaus grupė – 2 vieta

2013 06 15
Palanga

RISE UP – 2013 05 18

,,REDBLACK CREW“ – Juniors Beginners – 1 vieta

,,HUNGRY BASTARDS“ – Juniors Advanced – 1 vieta

2013 05 18
Panevėžys

LITHUANIA OPEN – 2013 05 11

Liepa Budnikaitė – Solo Kids Female – 1 vieta

Liepa Budnikaitė ir Faustas Bužinskis – Duo Kids – 1 vieta

Lukas Bernardas Remiševskis – Solo Juniors Male – 2 vieta, Battle Juniors – 2 vieta

Valentina Lukša – Solo Juniors Female – 1 vieta

Valentina Lukša ir Veronka Lukša – Duo Juniors – 2 vieta

,,7MONKEYS“ – Small Group Juniors  – 1 vieta

,,HUNGRY BASTARDS“ – Formation Juniors  – 1 vieta

Albertas Muradian – Battle Adults – 4 vieta

,,GST SQUAD“ – Formation Adults – 4 vieta

 

2013 05 11
Kaunas

DANCE REVOLUTION – 2013 04 27

,,HUNGRY BASTARDS“ – Juniors Formation – 1 vieta

,,GST SQUAD“ – Adults Formation – 2 vieta

2013 04 27
Kongresų rūmai, Vilnius

LITHUANIAN SPRING CUP – 2013 04 20

Liepa Budnikaitė – Solo Kids Female – 1 vieta

Liepa Budnikaitė ir Faustas Bužinskis – Duo Kids – 1 vieta

Lukas Bernardas Remiševskis – Solo Juniors Male – 1 vieta, Open Battle Locking – 2 vieta, Popping – 2 vieta

,,ANT CREW“ – Street Dance Show Juniors Small Group – 1 vieta

2013 04 20
Teatro Arena, Vilnius

Lithuanian Cup 2012

Lukas Remiševskis – Hip Hop Solo Kids Male – 1 vieta, Popping 7toSmoke – Open Age – 2 vieta, Locking 7toSmoke – Open Age – 1 vieta

Liepa Budnikaitė – Hip Hop Solo Kids Female – 2 vieta

,,7Monkeys“ – Small Group Juniors – 2 vieta

 


IDO World Street Dance Championship

Lukas Remiševskis – Electric Boogie Solo Kids – 4 vieta

2012 10 03-07
Bochum, Vokietija

Ant bangos 2012

,,Tsunami‘‘ – Street Dance Show – 3 vieta
,,Run PnB‘‘ – Challenge – 2 vieta
,,Ant Effect‘‘ – Street Dance Show – 7 vieta

2012-06-02
Palanga

Lithuania Open 2012

Lukas Remiševskis – Solo Kids – 1 vieta
Liepa Budnikaitė – Solo Kids – 1 vieta
Valentina ir Veronika Lukšos – Duo Juniors – 1 vieta
Jorė Vilkauskaitė ir Sonata Sokolinskytė – Duo Juniors – 5 vieta
Greta Skaistytė – Solo Juniors – 4 vieta
,,7Monkeys‘‘ – Small Group Juniors – 1 vieta
Barbora Šliogerytė – Solo Adults – 2 vieta, Solo Battle Adults – 2 vieta
Violeta Taraškevič – Solo Battle Adults – 3 vieta
,,Ant Effect‘‘ – Formation Juniors – 13 vieta

2012-05-19
Kaunas

Dance Revolution 2012

,,Ant Effect‘‘ – Gatvės šokių nominacijoje 15-19 m. amžiaus grupėjė – 6 vieta
,,Tsunami‘‘ – Gatvės šokių nominacijoje 15-19 m. amžiaus grupėje – 1 vieta

2012 04 29
Kongresų rūmai, Vilnius

Rise Up 2012

,,Ant Effect‘‘ – Juniors Beginners – 5 vieta
,,Tsunami‘‘ – Adults Advanced – 6 vieta
,,Piktieji Kiškiai‘‘ – Adults Advanced – 3 vieta

2012 05 05
Panevėžys

Vilnius Street Challenge 2011

,,Trio‘‘ (Greta Skaistytė, Valentina ir Veronika Lukšos) – ,,Best Demo‘‘

2012-02-25
Vilnius

Lietaus Žydėjimas 2011

,,Piktieji Kiškiai‘‘ – Grand Prix


Vilnius

Lithuania Cup 2011

Barbora Šliogerytė – Solo Juniors – 3 vieta
,,Piktieji Kiškiai‘‘ – Formation Adults – 5 vieta


Klaipėda

Norim kilt 2011

,,Dance Machine‘‘ – vaikų amžiaus grupėje – 2 vieta
,,Ant Effect‘‘ – paauglių amžiaus grupėje – 1 vieta
,,Tsunami‘‘ – jaunimo amžiaus grupėje – 3 vieta
,,Run PnB‘‘ – jaunimo amžiaus grupėje – 1 vieta
,,Piktieji Kiškiai‘‘ – Geriausias Debiutas jaunimo amžiaus grupėje


Vilnius

Ant Bangos 2011

Street Dance Show nominacijoje:
,,Dance Machine‘‘ – Amžiaus grupėje iki 11 m. – 1 vieta
,,Ant Effect‘‘ – Amžiaus grupėje 12-15 m. – 3 vieta
,,Tsunami‘‘ – Amžiaus grupėje nuo 16 m. – 2 vieta


Palanga

Rise Up 2011

,,Dance Machine‘‘ – Kids Beginners – 1 vieta
,,Ant Effect‘‘ – Juniors Beginners – 1 vieta
,,Run PnB‘‘ – Adults Advanced – 3 vieta


Panevėžys

Lithuania Open 2011

Lukas Remiševskis – Solo Kids – 1 vieta
Justas Sliževskis ir Justas Poderis – Duo Juniors – 3 vieta
Dominykas Žukas – Solo Adults – 2 vieta
Violeta Taraškevič – Solo Adults – 1 vieta
Sita Juočerytė – Solo Adults – 2 vieta
,,Tsunami‘‘ – Formation Adults – 4 vieta
,,Run PnB‘‘ – Formation Adults – 1 vieta


Kaunas

In2TheDance

,,Run PnB‘‘ – Street Show – 2 vieta
,,Run PnB‘‘ – Team Battle – 3 vieta


Klaipėda

IDO Hip Hop World Championship 2010

,,Dance Machine‘‘ – Children Formation – 16 vieta
,,Tsunami‘‘ – Juniors Formation – 8 vieta


Bochum, Vokietija

Ant bangos 2010

Gatvės šokių nominacija:
,,Dance Machine‘‘ – Vaikų amžiaus grupėje – 1 vieta
,,Tsunami‘‘ – Jaunimo amžiaus grupėje – 1 vieta
,,Run PnB‘‘ – Suaugusiųjų amžiaus grupėje – 2 vieta
,,ANT Effect‘‘ – Suaugusiųjų amžiaus grupėje – 1 vieta


Palanga

Rise Up 2010

,,Dance Machine‘‘ – Formation Juniors Beginners – 1 vieta
,,Tsunami‘‘ – Formation Juniors – 1 vieta
,,ANT Effect‘‘ – Formation Adults – 2 vieta
,,Run PnB‘‘ – Formations Adults – 1 vieta


Panevėžys

Lithuania Open 2010

,,Dance Machine‘‘ – Formation Kids – 1 vieta
Viljamas Botvich – Solo Kids – 3 vieta
Justas Sliževskis – Solo Juniors – 1 vieta
Justas Poderis – Solo Juniors – 2 vieta
Justas Sliževskis ir Justas Poderis – Duo Juniors – 1 vieta
Sita Juočerytė – Solo Adults – 2 vieta
Violeta Taraškevič – Solo Adults – 3 vieta
Marius Eidrigevičius – Solo Adults – 2 vieta
,,Tsunami‘‘ – Formation Juniors – 1 vieta


Kaunas

Slampe 2010

,,Dance Machine‘‘ – Formation Children Beginners – 1 vieta, STREET DANCE SHOW – 3 vieta
Viljamas Botvich – Solo Children Beginners – 1 vieta
Justas Poderis – Solo Juniors – 2 vieta
Justas Sliževskis – Sol Juniors – 3 vieta
Justas Poderis ir Justas Sliževskis – Duo Juniors – 1 vieta
Adrijana Garlaitė – Solo – 2 vieta
Karolina Šekštelytė – Solo – 1 vieta
Karolis Puidokas – Solo – 3 vieta
Kristijonas Puzarauskas – Solo – 2 vieta
Laurynas Mickonis – Solo – 1 vieta
,,ANT Juniors‘‘ – Formation Juniors – 1 vieta
,,ANT Effect‘‘ – Formation Adults – 1 vieta, STREET DANCE SHOW – 2 vieta
Sita Juočerytė ir Violeta Taraškevič – Battle 2vs2 – 2 vieta


Latvija

Norim kilt 2009

Gatvės šokių nominacija:
,,A.N.T.HILL‘‘ – Jaunimo amžiaus grupėje – 1 vieta
,,Dance Machine‘‘ – Paauglių amžiaus grupėje – 1 vieta
,,ANT Effect‘‘ – Debiutas – 1 vieta


Vilnius

Lithuania Open 2009

Violeta Taraškevič – Solo Adults – 1 vieta
,,A.N.T.HILL’’ – Formation Adults – 3 vieta
Marius Eidrigevičius – Solo Adults – 1 vieta
Sita Juočerytė – Solo Adults – 2 vieta


Kaunas

Slampe 2009

Emilija Dyčmontaitė – Solo Kids Beginners – 2 vieta
Austėja Šilinaitė – Solo Kids Beginners – 5 vieta
Karolina Šekštelytė – Solo Juniors – 1 vieta
Adrijana Garlaitė – Solo Juniors – 2 vieta
Aistė – Solo Juniors Beginners – 1 vieta
Brigita Padelytė – Solo Juniors Beginners – 2 vieta
Kamilė Kaučikaitė ir Austėja Šilinaitė – Duo Kids Beginners – 5 vieta
Barbora Šliogerytė – Solo Juniors – 4 vieta
Violeta Taraškevič – Solo Adults – 1 vieta
Sita Juočerytė – Solo Adults – 1 vieta
Kristijonas Puzarauskas – Solo Adults Beginners – 1 vieta
Jurgis – Solo Adults Beginners – 2 vieta
Marius Eidrigevičius – Solo Adults – 3 vieta
Ieva ir Elena – Duo Adults Beginners – 1 vieta
,,6+1’’ – Small Group Juniors Beginners – 1 vieta
,,Project X’’ – Small Group Adults Beginners – 2 vieta
,,No Comments’’ – Small Group Adults Beginners – 1 vieta
,,Ant Effect’’ – Formation Adults Beginners – 1 vieta
,,Sweet Infinity’’ – Small Group Adults – 3 vieta
,,A.N.T.HILL’’ – Formation Adults – 1 vieta
Jurgis ir Algirdas – New Style Battle Beginners 2vs2 – 3 vieta
Karolina ir Loreta – New Style Battle Beginners 2vs2 – 2 vieta
Kristijonas ir Laurynas – New Style Battle Beginners 2vs2 – 1 vieta
Marius Eidrigevičius ir Violeta Taraškevič – New Style Battle 2vs2 – 1 vieta


Latvija

Estonia Open 2009

Modesta Butautytė – Show Dance Solo Adults – 1 vieta, Hip Hop Solo Adults – 5 vieta
Dina Jurkevičiūtė – Hip Hop Solo – 3 vieta


Talinas

Big Bounce Battle 2009

Eglė Stasiulytė ir Sita Juočerytė – Battle 2vs2 – 1 vieta,
Marius Eidrigevičius ir Violeta Taraškevič – Battle 2vs2 – 2 vieta


Daugpilis, Latvija

World Dance Week 2008

Indrė Pivoraitė – Solo Adults – 3 vieta
Artūras Lepiochinas – Solo Adults – 5 vieta
Marius Eidrigevičius – Solo Adults – 6 vieta
,,Dance Machine‘‘ – Small Group Juniors – 6 vieta
,,Ambitions‘‘ – Formation Adults – 6 vieta
,,Sleepers‘‘ – Small Group Adults – 1 vieta
,,A.N.T.HILL‘‘ – Formation Adults – 1 vieta


Mikoljki, Poland

Urban Dance

Sita Juočerytė – Hip Hop Seven2Smoke – 1 vieta


Vilnius

Slampe 2008

Andrius Džavachidis – Battle 1vs1 – 1 vieta, Solo – 3 vieta
Julius Junda – Solo Juniors – 1 vieta, Battle 1vs1 Juniors – 1 vieta
Elena Čepaitė ir Beatričė Navardauskaitė – Duo Juniors – 2 vieta
Motejus Lisauskas ir Andrius Džavachidis – Battle 2vs2 – 1 vieta
Violeta Taraškevič – Solo – 1 vieta, Battle 1vs1 – 1 vieta
Eglė Stasiulytė – Solo– 2 vieta,
Indrė Ir Augustė Pivoraitės – Duo Adults – 2 vieta
Eglė Stasiulytė ir Severina Špakovska – Battle Duo Adults – 1 vieta
Violeta Taraškevič ir Artūras Lepiochinas – Battle Duo Adults – 2 vieta
,,Dance Machine‘‘ – Formation Juniors – 1 vieta, Team Battle Juniors – 1 vieta
,,Sleepers‘‘ – Small Group adults – 3 vieta
,,A.N.T.HILL‘‘ – Formation Adults – 1 vieta
,,Ambitions‘‘ – Formation Adults – 3 vieta


Latvija

Lietuvos Hip Hop‘o Čempionatas 2008

Julius Junda – Solo Juniors – 1 vieta
Sita Juočerytė – Solo – 2 vieta
,,Dance Machine‘‘ – Formation Juniors – 1 vieta
,,A.N.T.HILL‘‘ – Formation Adults – 2 vieta


Kaunas

Baltic Hip Hop Cup 2008

Motiejus Lisauskas – Solo Kids – 1 vieta
Julius Junda – Solo Juniors – 2 vieta
Sita Juočerytė – Solo – 2 vieta
,,Dance Machine‘‘ – Small Group Juniors – 2 vieta


Lietaus žydėjimas

Gatvės šokių nominacijoje –
,,Dance Machine‘‘ – Grand Prix,
,,Da Cats‘‘ – 1 vieta,
,,Vanilla Bees‘‘ – 2 vieta


Vilnius

IDO World Street Dance Show Championship

Indrė Pivoraitė – Solo Adults Female – 2 vieta


Slovakija

Saulutė 2007

Vaikų kategorijoje – ,,Dance Machine‘‘ – 2 vieta
Jaunimo kategorijoje – ,,Vanilla Bees‘‘ – Grand Prix


Klaipėda

Lithuania Open 2007

Motiejus Lisauskas – Solo Male Kids – 1 vieta
Sita Juočerytė – Solo Female Juniors – 2 vieta, Violeta Taraškevič – 3 vieta
Julius Junda – Solo Male Juniors – 1 vieta
,,Dance Machine‘‘ – Formation Juniors – 2 vieta


Kaunas

Estonia Open 2007

Motiejus Lisauskas – Solo Male Kids – 1 vieta

Julius Junda – Solo Male Juniors – 1 vieta

,,Dance Machine‘‘ – Formation Juniors – 2 vieta

,,Da Cats‘‘ – Formation Adults – 4 vieta, ,,Vanilla Bees‘‘ – 5 vieta


Talinas

Street Style 2007

,,Dance Machine‘‘ – Formation Juniors – 1 vieta


IDO Hip Hop World Championship 2006

,,Da Cats‘‘ – Formation Adults – 17 vieta


Bremen, Vokietija

Saulutė 2006

Jaunimo kategorijoje –

,,Da Cats‘‘ – 1 vieta,

,,Vanilla Bees‘‘ – 2 vieta


Klaipėda

Lithuania Open 2006

,,Da Cats‘‘ – Formation Adults – 2 vieta


Kaunas