Loading...

Ogmios miesto grupės

VISOS ŠOKIŲ GRUPĖS OGMIOS MIESTE
Pradinis / Grupės  / Ogmios miesto grupės

MAŽYLIAI PRADEDANTIEJI 4-6 m.

Į šią grupę renkami mažyliai, kurie dar tik deda pirmuosius žingsnius šokio pasaulyje ir tie, kurie jau turi šiokios tokios patirties, tačiau dar nėra pakviesti į pažengusiųjų grupę. Kiekvieno užsiėmimo metu daromi tempimo bei raumenų stiprinimo pratimai.
Apranga užsiėmimų metu laisva, nevaržanti, avalynė – kedukai. Reikėtų su savimi turėti negazuoto geriamo vandens.

MAŽYLIAI PAŽENGUSIEJI 4-6 m. (PIKTIEJI KIŠKIAI)

Šioje grupėje šoka mažyliai, kurie jau susipažinę su šokio pasaulio ir puikiai dėlioja žingsnelius. Į grupę patenkama tik treneriui pakvietus.
Vaikučiai dalyvauja ne tik studijos pasirodymuose, bet ir Lietuvos bei tarptautiniuose čempionatuose, filmuojasi TV šou projektuose.

GATVĖS ŠOKIAI PRADEDANTIEJI – 7-11 m.

Laukiame energingų bei aktyvių vaikų. Pamokos linksmos, pradžioje mokome nesunkius judesius, junginius, bazines technikas bei kaip girdėti muziką. Nemažai dėmesio skiriame fiziniam vaikų paruošimui – tempimams, rankų, kojų bei nugaros raumenų tvirtinimui.

GATVĖS ŠOKIAI PAŽENGUSIEJI 7-11 m.

Tai pažengusių vaikų grupės, kurios jau susipažinusios su gatvės šokių pagrindais. Treniruočių metu variacijos ar technika sudėtingesnės, nei pradinukams, daugiau dėmesio skiriama individualiam kiekvieno vaiko tobulėjimui, muzikalumui, bet neužmirštame ir fizinio krūvio, kadangi šokėjai dažnai dalyvauja varžybose.

HIP HOP PRADEDANTIEJI 12-15 m.

Tai puikus pasirinkimas paaugliams ir jaunuoliams, niekuomet „neragavusiems’’ šokio, norintiems ne tik išmokti gerai valdyti savo kūną, bet ir susirasti bendraminčių. Konkursai, festivaliai, turnyrai, čempionatai, kelionės ir stovyklos – viskas, ko reikia jaunam žmogučiui!

HIP HOP PAŽENGUSIEJI 12-15 m. (uždara grupė)

Ši grupė skirta tiems, kas šoka jau ne vienerius metus bei labai nori patobulėti kūno valdymo srityje, „groove” supratime bei gilinti savo įgūdžius šiame stiliuje. Treniruotės gan intensyvios, bet labai informatyvios. Šokėjų laukia ne tik technikos, bet ir rateliai, varžybos ar daugybė kitų smagių patirčių.

HIP HOP PRADEDANTIEJI 16 m. +

Ši grupė skirta pradedantiesiems, norintiems išmokt savo pirmus hiphopo žingsnius. Treniruotėse mokinama pagrindų, lavinamas muzikalumas, kūno kontrolė, choreografinis atlikimas ir kita technika, laukia tempimo ir sporto pratimai. Tad, jei norite praleist gerai laiką – ši grupė kaip tik jums!

LITEFEET / ROUTINE / COMBO

LITEFEET / ROUTINE / COMBO – greitas ir efektyvus kombinacijų mokymas. Bus linksma ir tikrai teks paprakaituoti, tad reikės su savimi turėti geriamo vandens ir rankšluostuką. 

HOUSE – pradedantieji

House muzika, House stiliaus judesiai, nauji draugai, daug teigiamų emocijų, fizinių pratimų ir laukiančios varžybos, festivaliai, konkursai bei stovyklos. Registruokitės ir iki susimatymo šokių salėje. 🙂

HOUSE PAŽENGUSIEJI

Linksmos treniruotės pažengusiems. Varžybos – TAIP, konkursai – TAIP, stovyklos – TAIP! Be abejonės, sudėtingesnės ir choreografijos bei judesiai. Norint dalyvauti varžybose pageidaujamas pastovus treniruočių lankymas. 

BREIKAS (BREAKING) – pradedantieji

Break Dance šokis labiausiai išsiskiria iš visų kitų Hip Hop kultūrai priklausančių šokio stilių, reikalaujantis kūrybiškumo, užsispyrimo bei fizinių pastangų. Treniruočių metu fiziškai sustiprėsite, tapsite labiau savimi pasitikintys, pamiršite atsibodusius judesius, susipažinsite su nauja technika ir įveikę fizikos dėsnius pajusite, ką reiškia būti tikru B-Boy ar B-Girl.

BREIKAS (BREAKING) – pažengusieji

Ši grupė skirta tiems šokėjams, kurie jau turi patirties ir lanko šiuos užsiėmimus ne mažiau metų. Technika sudėtingesnė, daugiau dėmesio skiriama muzikalumui ir individualiam tobulėjimui. Treniruotės intensyvesnės, tad reikalauja dar daugiau užsispyrimo, kantrybės ir motyvacijos. Laukia pasirodymai, tad labai svarbus pastovus pamokų lankymas. Prieš pasirodymus galimos papildomos pamokos.

Šiuolaikinio šokio teatras Pradedantieji OPEN

Į šią grupę kviečiame jaunuolius, norinčius pajusti šokį ne tik darant judesius, bet ir piešiant muziką savo kūno linijomis, nuspalvinant ją giliais jausmais ir išgyvenimais bei nebijantiems būti kitokiais.

ŠIUOLAIKINIO ŠOKIO TEATRAS PAŽENGUSIEJI 12-15 m.

Vienas žinomiausių Lietuvoje šiuolaikinio šokio atstovų Marijanas Staniulėnas, THE ROOP choreografas ir daugelio kitų Lietuvos bei tarptautinių šou projektų prodiuseris, kviečia į grupę jaunuolius, jau susipažinusius su šiuolaikinio šokio motyvais ir norinčius tobulinti savo įgūdžius, dalyvauti renginiuose bei šou projektuose.

Šiuolaikinio šokio teatras pradedantieji suaugusieji

Į šią grupę kviečiame visus, norinčius pajusti šokį ne tik darant judesius, bet ir piešiant muziką savo kūno linijomis, nuspalvinant ją giliais jausmais ir išgyvenimais bei nebijantiems būti kitokiais. Šiuolaikinis šokis vis labiau populiarėja tiek jaunų, tiek vyresnių žmonių tarpe, tad pats metas pradėti mėgautis tuo, ko nori labiausiai – šokti, lyg neliestum kojomis žemės…

Šiuolaikinio šokio teatras pažengusieji suaugusieji

Marijano pamokos apjungia idėjas iš įvairių šokių pamokų bei jogos ir kūno stiprinimo, perpina juos su aistra greičiui, aktyvumui, precizikai ir energetikų kaitai. Šokio teatras – vieta, kurioje tiesite jungtis tarp modernaus šokio ir teatro, improvizuosite ir kursite tarpusavyje bei svarbiausia – šoksite laisvai!

ŠIUOLAIKINIO ŠOKIO TEATRAS PRO

Į šią grupę kviečiame visus, turinčios gilios patirties šiuolaikiniame šokyje bei norinčius ne tik rimtai treniruotis, bet ir dalyvauti įvairiuose pasirodymuose, tv ar kitokiuose šou projektuose. 

LITTLE LADIES – 7-11 m.

Ši grupė skirta 7-10 m. mergaitėms, norinčioms turėti grakščią laikyseną bei išsiskirti iš pilkos masės. Žodžiu – tikros pamaivos. Pamokos su Guste pagal populiarią muziką neleis nuobodžiauti ir tikrai nepaliks abejingų.

LADY LIKE PRADEDANČIOS 12-15 m.

Treniruotes labai tinka jaunoms merginoms,  norinčioms pamiršti kasdienę rutinę ir atskleisti savo prigimtį. Šokama pagal populiariąją muziką, o skirtingi šokių stiliai Waacking, Voque, Dancehall, Salsa ir Hip Hop neleis nuobodžiauti. Mokomų šokių stilistkos padės atskleisti mergaitišką charakterį, bei sustiprins pasitikėjimą savimi.

LADY LIKE PAŽENGUSIOS 12-15 m.

Treniruotės labai tinka jaunoms, drąsioms merginoms,  norinčioms pamiršti kasdienę rutinę ir nebijančioms atskleisti savo prigimtį bei turinčioms patirties šokio pasaulyje.

HIGH HEELS PRADEDANČIOS 16 m. +

Treniruotės metu mokysimės taisyklingo ėjimo, grakščios ir stabilios stovėsenos ant aukštakulnių. Šoksime pagal populiariąją muziką ir mokysimės moteriškiausių judesių. High Heels pamokos nebus nuobodžios ir leis pažinti savajį moteriškuma iš kitos pusės!

HIGH HEELS PAŽENGUSIOS 16 m. +

Ši grupė skirta merginoms ar moterims, turinčioms šokio patirtį. Kiekvieną kartą duodama skirtingų stilių – Voque, Dancehall, Club Dance, House – technika, skiriamos individualios bei komandinės užduotys. Grupės šokėjos dažnai dalyvauja įvairiuose renginiuose, tv projektuose ar varžybose.

POPPING Open

Kviečiame į grupę tuos, kas yra pasiryžę išsiskirti iš pilkos masės ir nori išmokti įvaldyti vieną sunkiausių, bet tuo pačiu vieną įdomiausių gatvės šokio stilių. Reikės paplušėti, tačiau ilgainiui pradėsite daug lengviau jausti savo kūną, ruošitės ne tik pasirodymams, bet ir varžyboms.

LOCKING Open

Vienas linksmiausių bei originaliausių trenerių Lietuvoje Felix Aimable iš Prancūzijos kviečia į „Locking” treniruotes. Treniruočių metu judėsite ne tik pagal Funk’o muziką, susipažinsite su vienu pirmųjų ir bene linksmiausiu gatvės šokio stiliumi, bet ir dalyvausite įvairiuose festivaliuose, konkursuose.

FREESTYLE – Open

Intensyvios treniruotės, labiau skirtos pažengusiems, tačiau laukiami ir naujokai. Treniruočių metu dėmesys skiriamas naujų technikų mokymuisi bei jų įsisavinimui. Pamokose lavinamas muzikalumas, groove’as, konceptai bei teorija. Ši grupė yra atvira, joje laukiami visi norintys, amžius nesvarbus.

Dancehall Prad. 14 m. +

Kviečiame visus, norinčius išmokti pagrindinių gatvės šokio technikų, paskanintų egzotiškais prieskoniais. Treniruotėse, skirtose pradedantisiems, mes mokysimės paprastų ir sudėtingesnių judesių, rutinų ir choreografijų, o tuo pačiu stengsimės kuo daugiau sužinoti apie pačią dancehall kultūrą ir interaktyviai joje dalyvauti.