Loading...

Ogmios miesto grupės

VISOS ŠOKIŲ GRUPĖS OGMIOS MIESTE
Pradinis / Grupės  / Ogmios miesto grupės

MAŽYLIAI 4-6 m.

Į šią grupę renkami mažyliai, kurie dar tik deda pirmuosius žingsnius šokio pasaulyje ir tie, kurie jau turi šiokios tokios patirties, tačiau dar nėra pakviesti į pažengusiųjų grupę. Kiekvieno užsiėmimo metu daromi tempimo bei raumenų stiprinimo pratimai.
Apranga užsiėmimų metu laisva, nevaržanti, avalynė – kedukai. Reikėtų su savimi turėti negazuoto geriamo vandens.

HIP HOP ir HOUSE vyresniems

Tai grupė visiems vyresniems, kuriems 18 m. ir daugiau. Linksmos treniruotės su Robertu ir Dainiumi ne vieną privers nusišypsoti, bet ir išmokti gatvės šokio stilių HIP HOP bei HOUSE pagrindus, o šiek tiek pažengusius ir pagilinti savo įgūdžius.

Hip Hop 7-11 m. Pradedantieji

Laukiame energingų bei aktyvių vaikų. Pamokos linksmos, pradžioje mokome nesunkius judesius, junginius, bazines technikas bei kaip girdėti muziką. Nemažai dėmesio skiriame fiziniam vaikų paruošimui – tempimams, rankų, kojų bei nugaros raumenų tvirtinimui.

Hip Hop 7-11 m. PAŽENGUSIEJI

Tai grupės, kuriose šokėjai jau susipažinę su gatvės šokių pagrindais, dalyvauja čempionatuose, turnyruose ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Šių grupių šokėjai jau žino,  ką reiškia sunkiai ir užsispyrus siekti savo tikslų bei ko vertos pastangos, kai skinami pergalių vaisiai. Norint dalyvauti renginiuose privaloma lankyti visus grupių užsiėmimus.

HIP HOP 12-15 m. PRADEDANTIEJI

Tai puikus pasirinkimas paaugliams ir jaunuoliams, niekuomet „neragavusiems’’ šokio, norintiems ne tik išmokti gerai valdyti savo kūną, bet ir susirasti bendraminčių. Kasmet šokėjai ne tik treniruojasi, bet ir turi galimybes dalyvauti įvairiose varžybose savo pajėgumo kategorijoje, tad pastovus treniruočių lankymas norintiems pasivaržyti yra labai svarbus.

HIP HOP 12-15 m. PAŽENGUSIEJI (uždara grupė)

Ši grupė skirta tiems, kas šoka jau ne vienerius metus bei labai nori patobulėti kūno valdymo srityje, „groove” supratime bei gilinti savo įgūdžius šiame stiliuje. Treniruotės gan intensyvios, bet labai informatyvios. Šokėjų laukia ne tik technikos, bet ir rateliai, varžybos ar daugybė kitų smagių patirčių.

HIP HOP 16 m. IR VYRESNI PRADEDANTIEJI

Ši grupė skirta pradedantiesiems, norintiems išmokt savo pirmus hiphopo žingsnius. Treniruotėse mokinama pagrindų, lavinamas muzikalumas, kūno kontrolė, choreografinis atlikimas ir kita technika, laukia tempimo ir sporto pratimai. Tad, jei norite praleist gerai laiką – ši grupė kaip tik jums!

HIP HOP 16 m. ir VYRESNI PAŽENGUSIEJI

Ši grupė skirta tiems, kas šoka jau ne vienerius metus bei nori tobulėti kūno valdymo srityje, „groove” supratime bei gilinti savo įgūdžius šiame stiliuje. Šokėjų laukia ne tik technikos, bet ir rateliai, varžybos ar daugybė kitų smagių patirčių.

HOUSE – Open

Linksmos treniruotės su smagia HOUSE muzika ir nauju studijos treneriu Robertu! Varžybos – TAIP, konkursai – TAIP, stovyklos – TAIP!  Tačiau, kad visa tai įvyktų, reikės lankyti treniruotes ir netinginiauti! 🙂

HOUSE CHOREO

Linksmos treniruotės tiems, kas nori tiesiog mėgautis HOUSE šokiu be didesnių iššūkių. Trenerė Liepa iš pradžių mokina judesius, iš kurių kuriami junginiai. Nieko per daug sudėtingo ir tikrai smagu. 🙂 Norint dalyvauti varžybose pageidaujamas pastovus treniruočių lankymas.

BREIKAS (BREAKING) – pradedantieji

Breiko šokis labiausiai išsiskiria iš visų kitų Hip Hop kultūrai priklausančių šokio stilių, reikalaujantis kūrybiškumo, užsispyrimo bei fizinių pastangų. Treniruočių metu fiziškai sustiprėsite, tapsite labiau savimi pasitikintys, pamiršite atsibodusius judesius, susipažinsite su nauja technika ir įveikę fizikos dėsnius pajusite, ką reiškia būti tikru B-Boy ar B-Girl.

BREIKAS (BREAKING) – Pažengusieji / Pro

Ši grupė skirta tiems šokėjams, kurie jau turi patirties ir lanko šiuos užsiėmimus ne mažiau metų. Technika sudėtingesnė, daugiau dėmesio skiriama muzikalumui ir individualiam tobulėjimui. Treniruotės intensyvesnės, tad reikalauja dar daugiau užsispyrimo, kantrybės ir motyvacijos. Laukia pasirodymai, tad labai svarbus pastovus pamokų lankymas. Prieš pasirodymus galimos papildomos pamokos.

Šiuolaikinio šokio teatras – 12 + PRADEDANTIEJI

Vienas žinomiausių Lietuvoje šiuolaikinio šokio atstovų Marijanas Staniulėnas, THE ROOP choreografas ir daugelio kitų Lietuvos bei tarptautinių šou projektų prodiuseris ir Gintarė Vaitiekūnaitė, kviečia į grupę jaunuolius, norinčius pajusti šokį ne tik darant judesius, bet ir piešiant muziką savo kūno linijomis, nuspalvinant ją giliais jausmais ir išgyvenimais bei nebijantiems būti kitokiais.

Šiuolaikinio šokio teatras – 12+ Pažengusieji

Marijano ir Gintarės pamokos apjungia idėjas iš įvairių šokių pamokų bei jogos ir kūno stiprinimo, perpina juos su aistra greičiui, aktyvumui, precizikai ir energetikų kaitai. Šokio teatras – vieta, kurioje tiesite jungtis tarp modernaus šokio ir teatro, improvizuosite ir kursite tarpusavyje bei svarbiausia – šoksite laisvai!

Šiuolaikinio šokio teatras – suaugusieji pradedantieji

Į šią grupę kviečiame visus, norinčius pajusti šokį ne tik darant judesius, bet ir piešiant muziką savo kūno linijomis, nuspalvinant ją giliais jausmais ir išgyvenimais bei nebijantiems būti kitokiais. Šiuolaikinis šokis vis labiau populiarėja tiek jaunų, tiek vyresnių žmonių tarpe, tad pats metas pradėti mėgautis tuo, ko nori labiausiai – šokti, lyg neliestum kojomis žemės…

ŠIUOLAIKINIO ŠOKIO TEATRAS – Choreo Class

Į šią grupę kviečiame visus, kurie nori tiesiog ramiai judėti šiuolaikinio ritmu. Mokysime choreografijų, nepamiršdami kūno formų ir lankstumo palaikymo pratimų apšlimo metu treniruočių pradžioje. Kiekvieno mėnesio pabaigoje ar kiek anksčiau choreografijos bus filmuojamos.

LITTLE LADIES 7-11 m. pradedančios

Ši grupė skirta 7-10 m. mergaitėms, norinčioms turėti grakščią laikyseną bei išsiskirti iš pilkos masės. Žodžiu – tikros pamaivos. Treniruotės padės atskleisti mergaitišką charakterį bei sustiprins pasitikėjimą savimi.

LITTLE LADIES – 7-11 m. pažengusios

Ši grupė skirta 7-10 m. mergaitėms, norinčioms turėti grakščią laikyseną bei išsiskirti iš pilkos masės. Žodžiu – tikros pamaivos. Pamokos su Guste ir Liepa pagal populiarią muziką neleis nuobodžiauti ir tikrai nepaliks abejingų.

LADY LIKE 12-15 m. PRADEDANČIOS

Treniruotės labai tinka jaunoms merginoms,  norinčioms pamiršti kasdienę rutinę ir atskleisti savo prigimtį. Šokama pagal populiariąją muziką, treniruotės yra pritaikytos merginų amžiui, maksimaliai atskleidžiant kūno pažinimo, judėjimo galimybes. Mokomų šokių stilistikos padės atskleisti savo charakterį bei sustiprins pasitikėjimą savimi.

LADY LIKE 12-15 m. PAŽENGUSIOS

Treniruotės labai tinka jaunoms, drąsioms merginoms,  norinčioms pamiršti kasdienę rutinę ir nebijančioms atskleisti savo prigimtį bei turinčioms patirties šokio pasaulyje.

HIGH HEELS 16 + PRADEDANČIOS

Treniruotės metu mokomės taisyklingo ėjimo, moteriškiausių judesių, grakščios ir stabilios stovėsenos ant aukštakulnių. Šokame pagal populiariąją muziką, tad HIGH HEELS pamokos nenuobodžios ir leidžia pažinti savajį moteriškuma iš kitos pusės!

HIGH HEELS 16 + PAŽENGUSIOS

Šios grupės skirtos merginoms ar moterims, turinčioms šokio patirtį. Kiekvieną kartą duodama skirtingų stilių  technika, skiriamos individualios bei komandinės užduotys. Kiekvienos treniruotės pabaigoje daromi fizinio pasiruošimo pratimai, tempimai, gerinantys ir palaikantys grakščią, moterišką figūrą.

LITEFEET / ROUTINE / COMBO

LITEFEET / ROUTINE / COMBO – greitas ir efektyvus kombinacijų mokymas. Bus linksma ir tikrai teks paprakaituoti, tad reikės su savimi turėti geriamo vandens ir rankšluostuką bei gerą nuotaiką 😀

FREESTYLE – Open

Intensyvios treniruotės, labiau skirtos pažengusiems, tačiau laukiami ir naujokai. Treniruočių metu dėmesys skiriamas naujų technikų mokymuisi bei jų įsisavinimui. Pamokose lavinamas muzikalumas, groove’as, konceptai bei teorija. Ši grupė yra atvira, joje laukiami visi norintys, amžius nesvarbus.

HIGH HEELS PRAD. – DM studijoje su Guste

High Heels grupės pamokos skirtos visoms, kurios nori atskleisti savo moteriškumą šokio pagalba. Treniruotės metu mokysimės taisyklingo ėjimo, grakščios ir stabilios stovėsenos ant aukštakulnių. Šoksime pagal populiariąją muziką ir mokysimės moteriškiausių judesių.