Loading...

Ogmios miesto grupės

VISOS ŠOKIŲ GRUPĖS OGMIOS MIESTE
Pradinis / Grupės  / Ogmios miesto grupės

GATVĖS ŠOKIAI – mažyliai 4-6 m. pradedantieji

Į šią grupę renkami mažyliai, kurie dar tik deda pirmuosius žingsnius šokio pasaulyje ir tie, kurie jau turi šiokios tokios patirties, tačiau dar nėra pakviesti į pažengusiųjų grupę. Mokome gatvės šokių pagrindus, skiriame nemažai dėmesio junginiams, dalyvaujame studijos, Lietuvos bei tarptautiniuose renginiuose.

GATVĖS ŠOKIAI – vaikai 7-11 m. pradedantieji

Laukiame energingų bei aktyvių vaikų. Pamokos linksmos, pradžioje mokome nesunkius judesius, junginius, bazines technikas bei kaip girdėti muziką. Nemažai dėmesio skiriame fiziniam vaikų paruošimui – tempimams, rankų, kojų bei nugaros raumenų tvirtinimui.

GATVĖS ŠOKIAI – vaikai 7-11 m. pažengusieji

Tai pažengusių vaikų grupė, kuri jau susipažinusi su gatvės šokių pagrindais. Treniruočių metu variacijos ar technika sudėtingesnės, nei pradinukams, daugiau dėmesio skiriama individualiam kiekvieno vaiko tobulėjimui, muzikalumui, bet neužmirštame ir fizinio krūvio.

HIP HOP – 12-15 m. pradedantieji

Tai puikus pasirinkimas paaugliams ir jaunuoliams, niekuomet „neragavusiems’’ šokio, norintiems ne tik išmokti gerai valdyti savo kūną, bet ir susirasti bendraminčių. Konkursai, festivaliai, turnyrai, čempionatai, kelionės ir stovyklos – viskas, ko reikia jaunam žmogučiui!

HIP HOP – 12-15 m. pažengusieji

Ši grupė skirta tiems, kas šoka jau ne vienerius metus bei labai nori patobulėti kūno valdymo srityje, „groove” supratime bei gilinti savo įgūdžius šiame stiliuje. Treniruotės gan intensyvios, bet labai informatyvios. Šokėjų laukia ne tik technikos, bet ir rateliai, varžybos ar daugybė kitų smagių patirčių.

LITEFEET / ROUTINE / COMBO

ROUTINE / COMBO – greitas ir efektyvus kombinacijų mokymas. Visiškai naujas stilius LITEFEET, atsiradęs Amerikoje, atkeliavo ir į Europą. Labai džiaugiamės, kad galime pirmieji jį pristatyti. Bus linksma, bet paprakaituoti teks. 

POPPING Open

Į šią grupę kviečiame visus, kas nori išmokti valdyti savo kūną viename įdomiausių gatvės šokių stilių. Treniruočių metu ilgai ir kantriai mokysitės žingsnelius, rankų, kojų bei kūno judesius, įvairias variacijas, o vėliau kursite savo stilių ir savo junginius patys. Pažengusieji treniruočių metu dar labiau tobulins savo POPPING stilių ir papildomai lavins savo, kaip šokėjų, įgūdžius.

LOCKING Open

Ši grupė skirta visiems, kurie nori pajusti kas yra tikra laimė ir ką reiškia pamilti šokį. Treniruočių metu judėsite ne tik pagal Funk’o muziką, bet ir susipažinsite su pačiu pirmuoju gatvės šokio stiliumi. Gi PAŽENGUSIEJI toliau tobulins savo įgūdžius ir vis dažniau šoks ratukuose.

LOCKING – pažengusieji

Ši grupė skirta visiems, kurie jau turi patirties LOCKING stiliuje ir puikiai supranta, „su kuo tai valgoma”. 🙂

LOCKING ir POPPING Open

„Locking” ir „Popping“ treniruotėse mokysimės kiekvieno stiliaus pagrindų, „valysime” kūną ir tada pamatysime, kaip priversti tuos pagrindus vystytis jūsų pačių šokyje. Kaip žaisti judesiais, kaip jaustis laisvai viduje.

FREESTYLE – Open

Intensyvios treniruotės, labiau skirtos pažengusiems, tačiau laukiami ir naujokai. Treniruočių metu dėmesys skiriamas naujų technikų mokymuisi bei jų įsisavinimui. Pamokose lavinamas muzikalumas, groove’as, konceptai bei teorija. Ši grupė yra atvira, joje laukiami visi norintys, amžius nesvarbus.

HOUSE – pradedantieji

House muzika, House stiliaus judesiai, daug teigiamų emocijų, fizinių pratimų ir laukiančios varžybos, festivaliai, konkursai bei stovyklos. Be to susirasite naujų draugų. Registruokitės ir iki susimatymo šokių salėje. 🙂

Gatvės šokiai vyresniems – Open 18+

Ši grupė labai tinka studentams bei vyresniems ar vyresnių klasių moksleiviams, norintiems po darbų ar mokslų aktyviai bei prasmingai praleisti laiką. Linksmi užsiėmimai, nesudėtingi junginiai, bazinė šokių technika bei muzikalumo lavinimas – viskas, ko reikia žengiančiam pirmuosius žingsnius ar jau esant truputį patyrusiems šokių pasaulyje.

BREIKAS (BREAKING) – pradedantieji

Break Dance šokis labiausiai išsiskiria iš visų kitų Hip Hop kultūrai priklausančių šokio stilių, reikalaujantis kūrybiškumo, užsispyrimo bei fizinių pastangų. Treniruočių metu fiziškai sustiprėsite, tapsite labiau savimi pasitikintys, pamiršite atsibodusius judesius, susipažinsite su nauja technika ir įveikę fizikos dėsnius pajusite, ką reiškia būti tikru B-Boy ar B-Girl.

BREIKAS (BREAKING) – pažengusieji

Ši grupė skirta tiems šokėjams, kurie jau turi patirties ir lanko šiuos užsiėmimus ne mažiau metų. Technika sudėtingesnė, daugiau dėmesio skiriama muzikalumui ir individualiam tobulėjimui. Treniruotės intensyvesnės, tad reikalauja dar daugiau užsispyrimo, kantrybės ir motyvacijos. Laukia pasirodymai, tad labai svarbus pastovus pamokų lankymas. Prieš pasirodymus galimos papildomos pamokos.

BREIKAS (BREAKING) PRO

PRO. Viskas šiuo žodžiu ir pasakyta. Treniruotės labai intensyvios, reikalaujančios daug užsispyrimo, kantrybės ir motyvacijos. Grupės šokėjai nuolatos dalyvauja breiko čempionatuose, kitokiuose įvairiuose renginiuose Lietuvoje ir užsienyje, dažnai tampa įvairių TV projektų dalyviais.

Šiuolaikinio šokio teatras 12-15 pradedantieji.

Į šią grupę kviečiame jaunuolius, norinčius pajusti šokį ne tik darant judesius, bet ir piešiant muziką savo kūno linijomis, nuspalvinant ją giliais jausmais ir išgyvenimais bei nebijantiems būti kitokiais.

Šiuolaikinio šokio teatras – suaugusieji pradedantieji

Į šią grupę kviečiame visus, norinčius pajusti šokį ne tik darant judesius, bet ir piešiant muziką savo kūno linijomis, nuspalvinant ją giliais jausmais ir išgyvenimais bei nebijantiems būti kitokiais. Šiuolaikinis šokis vis labiau populiarėja tiek jaunų, tiek vyresnių žmonių tarpe, tad pats metas pradėti mėgautis tuo, ko nori labiausiai – šokti, lyg neliestum kojomis žemės…

Šiuolaikinio šokio teatras – suaugusieji pažengusieji

Marijano pamokos apjungia idėjas iš įvairių šokių pamokų bei jogos ir kūno stiprinimo, perpina juos su aistra greičiui, aktyvumui, precizikai ir energetikų kaitai. Šokio teatras – vieta, kurioje tiesite jungtis tarp modernaus šokio ir teatro, improvizuosite ir kursite tarpusavyje bei svarbiausia – šoksite laisvai!

LITTLE LADIES – 7-11 m. Open

Ši grupė skirta 7-10 m. mergaitėms, norinčioms turėti grakščią laikyseną bei išsiskirti iš pilkos masės. Žodžiu – tikros pamaivos. Pamokos su Guste pagal populiarią muziką neleis nuobodžiauti ir tikrai nepaliks abejingų.

LADY LIKE – 12-15 m. pradedančios

Treniruotes labai tinka jaunoms merginoms,  norinčioms pamiršti kasdienę rutinę ir atskleisti savo prigimtį. Šokama pagal populiariąją muziką, o skirtingi šokių stiliai Waacking, Voque, Dancehall, Salsa ir Hip Hop neleis nuobodžiauti. Mokomų šokių stilistkos padės atskleisti mergaitišką charakterį, bei sustiprins pasitikėjimą savimi.

LADY LIKE – 12-15 m. pažengusios

Treniruotės labai tinka jaunoms, drąsioms merginoms,  norinčioms pamiršti kasdienę rutinę ir nebijančioms atskleisti savo prigimtį bei turinčioms patirties šokio pasaulyje.

HIGH HEELS – 16+ m. pradedančios

Treniruotės metu mokysimės taisyklingo ėjimo, grakščios ir stabilios stovėsenos ant aukštakulnių. Šoksime pagal populiariąją muziką ir mokysimės moteriškiausių judesių. High Heels pamokos nebus nuobodžios ir leis pažinti savajį moteriškuma iš kitos pusės!

HIGH HEELS – 16+ m. pažengusios

Ši grupė skirta merginoms ar moterims, turinčioms šokio patirtį. Kiekvieną kartą duodama skirtingų stilių – Voque, Dancehall, Club Dance, House – technika, skiriamos individualios bei komandinės užduotys. Grupės šokėjos dažnai dalyvauja įvairiuose renginiuose, tv projektuose ar varžybose.