Loading...

Vilnius Outlet grupės

VISOS ŠOKIŲ GRUPĖS VILNIUS OUTLET
Pradinis / Grupės  / Vilnius Outlet grupės

Hip Hop Pradedantieji 7-11 m. Nauja grupė.

Laukiame energingų bei aktyvių vaikų. Pamokos linksmos, pradžioje mokome nesunkius judesius, junginius, bazines technikas. Daug dėmesio skiriame fiziniam vaikų paruošimui – tempimams, rankų, kojų bei nugaros raumenų tvirtinimui.

MAŽYLIAI 4-6 m.

Į šią grupę renkami mažyliai, kurie dar tik deda pirmuosius žingsnius šokio pasaulyje ir tie, kurie jau turi šiokios tokios patirties, tačiau dar nėra pakviesti į pažengusiųjų grupę. Mokome gatvės šokių pagrindus, skiriame nemažai dėmesio junginiams, dalyvaujame studijos, Lietuvos bei tarptautiniuose renginiuose.

HIP HOP PRADEDANTIEJI – 7-11 m. (uždara grupė)

Laukiame energingų bei aktyvių vaikų. Pamokos linksmos, pradžioje mokome nesunkius judesius, junginius, bazines technikas bei kaip girdėti muziką. Sezono eigoje dalyvaujame studijos, lietuvos bei tarptautiniuose renginiuose, vasarą organizuojame tik vaikams skirtą stovyklą.

Hip Hop PAŽENGUSIEJI – 7-11 m. STREET KIDDOS

Laukiame energingų bei aktyvių vaikų, kurie yra susipažinę su hiphopo šokiu ir atskiria kairę nuo dešinės bei žino, kas yra bounce, rock, groove. Vaikai dalyvauja varžybose, tad norint šokti vienoje kiečiausių Vilniuje vaikų hiphopo komandų, PRIVALOMA lankyti visas treniruotes.

HIP HOP PRADEDANTIEJI – 12-15 m.

Tai puikus pasirinkimas paaugliams ir jaunuoliams, niekuomet „neragavusiems’’ šokio, norintiems ne tik išmokti gerai valdyti savo kūną, bet ir susirasti bendraminčių.

HIP HOP PAŽENGUSIEJI 12-15 m.

Ši grupė skirta tiems, kas šoka ne pirmus metus bei labai nori tobulėti kūno valdymo srityje, „groove” supratime bei gilinti savo įgūdžius šiame stiliuje. Šokėjų laukia ne tik technikos, bet ir rateliai, varžybos ir daugybė kitų smagių patirčių.

HIP HOP PRADEDANTIEJI – 15-18 m.

Ši grupė skirta pradedantiesiems, norintiems išmokti savo pirmus hiphop’o žingsnius. Treniruotėse bus mokinama pagrindų, lavinamas muzikalumas, kūno kontrolė, choreografinis atlikimas ir kita technika, lauks tempimo ir sporto pratimai. Tad, jei norite praleisti gerai laiką – ši grupė jums! 

HIP HOP PRADEDANTIEJI 18+

Ši grupė labai tinka studentams bei vyresniems ar vyresnių klasių moksleiviams, norintiems po darbų ar mokslų aktyviai bei prasmingai praleisti laiką. Linksmi užsiėmimai, nesudėtingi junginiai, bazinė šokių technika bei muzikalumo lavinimas – viskas, ko reikia žengiančiam pirmuosius žingsnius ar jau esant truputį patyrusiems šokių pasaulyje.

CHOREO CLASS

Ši grupė skirta tiems, kas nori filmuotis ir yra pakankamai užsispyrę, kad skirtų šiek tiek daugiau laiko „šlifuojant” junginius ir neturi per daug galimybių tobulinti atskirus judesius treniruočių metu savarankiškai.

OPEN CLASS

Tai atviros pamokos visiems pažengusiems šokėjams, kurių metu merginos dalinsis savo patirtimi
Kiekvieną pamoką trenerės Jums paruoš naują choreografiją, todėl nereikia pergyventi nuo kada prisijungti – nors ir rytoj!

HOUSE 14-18 m. pradedantieji

Tai dinamiškas ir ritmingas stilius, kilęs iš įkvepiančių Niujorko gatvių ir apjungiantis hiphopo, laisvo stiliaus ir kojų tecnikų elementus, kuriantis originalų ir žavų šokio išraiškos būdą. Šiose treniruotėse ne tik puoselėsite šokio įgūdžius, bet ir palaikysite fizinę formą, koordinaciją, didindami pasitikėjimą savimi.

HOUSE – 18 m. ir vyresni pradedantieji

Džiaugiamės pristatydami naują, įdomų stilių, skirtą vyresniems nuo 18 metų – HOUSE DANCE! Tai dinamiškas ir ritmingas stilius, kilęs iš įkvepiančių Niujorko gatvių ir apjungiantis hiphopo, laisvo stiliaus ir kojų tecnikų elementus, kuriantis originalų ir žavų šokio išraiškos būdą. Išmoksite pagrindinių judesių, kojų darbo technikų ir užkrečiančių choreografijų.

LITTLE LADIES – 7-11 m.

Ši grupė skirta 7-10 m. mergaitėms, norinčioms turėti grakščią laikyseną bei išsiskirti iš pilkos masės. Žodžiu – tikros pamaivos. Pamokos su Žieda pagal populiarią muziką neleis nuobodžiauti ir tikrai nepaliks abejingų.

LITTLE LADIES PAŽENGUSIOS – 7-11 m. MINI SENORITAS

Ši grupė skirta jau mokančioms maivytis, suprantančioms, kas yra judesys,  7-11 m. mergaitėms, norinčioms turėti grakščią laikyseną bei išsiskirti iš pilkos masės. Mergaitės dalyvauja įvairiuose pasirodymuose, festivaliuose, konkursuose bei varžybose, tad pastovus lankymas būtų pageidautinas.

FEMININE MOVEMENT PRADEDANČIOS – 12-15 m.

Treniruotės labai tinka jaunoms merginoms,  norinčioms pamiršti kasdienę rutinę ir atskleisti savo prigimtį. Feminine movement pamokose remiamasi jazz bei commercial jazz šokių stilių bazėmis, kurios išvysto plastiškumą, tvirtina kūną ir akcentuoja sceninį atlikimą. Šokama pagal populiariąją muziką, treniruotės yra pritaikytos merginų amžiui, maksimaliai atskleidžiant kūno pažinimo, judėjimo galimybes.

FEMININE MOVEMENT 12-15 m. PAŽ. – FEISTY CHICKS

Kviečiamos jau ragavusioms FEMININE MOVEMENT, LADY LIKE ar kitų stilių merginos, norinčios dar labiau išsiskirti ir nusiteikusios rimtai treniruotis. Kiekvienos treniruotės metu atliekami fizinio pasiruošimo bei lankstumo pratimai. Nemažai laiko skiriama pasiruošimui pasirodymams bei varžyboms, tad labai svarbus pastovus treniruočių lankymas.

HEELS PRADEDANČIOS – 16+

Treniruotės metu mokysimės taisyklingo ėjimo, grakščios ir stabilios stovėsenos ant aukštakulnių. Šoksime pagal populiariąją muziką ir mokysimės moteriškiausių judesių. High Heels pamokos nebus nuobodžios ir leis pažinti savajį moteriškuma iš kitos pusės!

HEELS PAŽENGUSIOS – 16 m. +

Ši grupė skirta merginoms ar moterims, turinčioms šokio patirtį. Kiekvieną kartą duodama skirtingų stilių – Voque, Dancehall, Club Dance, House – technika, skiriamos individualios bei komandinės užduotys. Grupės šokėjos dažnai dalyvauja įvairiuose renginiuose, tv projektuose ar varžybose.

Breikas (Breaking) Pradedantieji

Breiko šokis labiausiai išsiskiria iš visų kitų Hip Hop kultūrai priklausančių šokio stilių, reikalaujantis kūrybiškumo, užsispyrimo bei fizinių pastangų. Treniruočių metu fiziškai sustiprėsite, tapsite labiau savimi pasitikintys, pamiršite atsibodusius judesius, susipažinsite su nauja technika ir įveikę fizikos dėsnius pajusite, ką reiškia būti tikru B-Boy ar B-Girl.

FEMALE DANCEHALL CHOREO 16+

Šių treniruočių metu šoksime tik moterišką dancehall’ą, mokysimės paprastas ir sudėtingsnes technikas, judesius ir junginius, kurie padės atsiskleisti Jūsų vidinei Beyoncei – drąsiai, ryškiai asmenybei. Tai ne konkursinė suaugusiųjų grupė merginoms ir moterims, norinčioms vakarus praleisti įkvepiančioje aplinkoje ir po visos dienos nuveikti kažką dėl savęs.