Loading...

Vilnius Outlet grupės

VISOS ŠOKIŲ GRUPĖS VILNIUS OUTLET
Pradinis / Grupės  / Vilnius Outlet grupės

GATVĖS ŠOKIAI – mažyliai 4-6 m.

Į šią grupę renkami mažyliai, kurie dar tik deda pirmuosius žingsnius šokio pasaulyje ir tie, kurie jau turi šiokios tokios patirties, tačiau dar nėra pakviesti į pažengusiųjų grupę. Mokome gatvės šokių pagrindus, skiriame nemažai dėmesio junginiams, dalyvaujame studijos, Lietuvos bei tarptautiniuose renginiuose.

HIP HOP – vaikai 7-11 m.

Laukiame energingų bei aktyvių vaikų. Pamokos linksmos, pradžioje mokome nesunkius judesius, junginius, bazines technikas bei kaip girdėti muziką. Sezono eigoje dalyvaujame studijos, lietuvos bei tarptautiniuose renginiuose, vasarą organizuojame tik vaikams skirtą stovyklą.

HIP HOP – 12-15 m. pradedantieji

Tai puikus pasirinkimas paaugliams ir jaunuoliams, niekuomet „neragavusiems’’ šokio, norintiems ne tik išmokti gerai valdyti savo kūną, bet ir susirasti bendraminčių.

VIDEO CHOREO – 15+ m. pažengusieji

Ši grupė skirta tiems, kas nori filmuotis ir yra pakankamai užsispyrę, kad skirtų šiek tiek daugiau laiko „šlifuojant“ junginius ir neturi per daug galimybių tobulinti atskirus judesius treniruočių metu savarankiškai.

LITTLE LADIES – 7-11 m.

Ši grupė skirta 7-10 m. mergaitėms, norinčioms turėti grakščią laikyseną bei išsiskirti iš pilkos masės. Žodžiu – tikros pamaivos. Pamokos su Žiede pagal populiarią muziką neleis nuobodžiauti ir tikrai nepaliks abejingų.

LADY LIKE – 12-15 m. pradedančios

Treniruotes labai tinka jaunoms merginoms,  norinčioms pamiršti kasdienę rutinę ir atskleisti savo prigimtį. Šokama pagal populiariąją muziką, o skirtingi šokių stiliai Waacking, Voque, Dancehall, Salsa ir Hip Hop neleis nuobodžiauti. Mokomų šokių stilistkos padės atskleisti mergaitišką charakterį, bei sustiprins pasitikėjimą savimi.

HIGH HEELS – 16+ m. pradedančios

Treniruotės metu mokysimės taisyklingo ėjimo, grakščios ir stabilios stovėsenos ant aukštakulnių. Šoksime pagal populiariąją muziką ir mokysimės moteriškiausių judesių. High Heels pamokos nebus nuobodžios ir leis pažinti savajį moteriškuma iš kitos pusės!

HIGH HEELS – 16+ m. pažengusios

Ši grupė skirta merginoms ar moterims, turinčioms šokio patirtį. Kiekvieną kartą duodama skirtingų stilių – Voque, Dancehall, Club Dance, House – technika, skiriamos individualios bei komandinės užduotys. Grupės šokėjos dažnai dalyvauja įvairiuose renginiuose, tv projektuose ar varžybose.

ANTIKANA (uždara grupė)

Pažengusių studijos narių 12-16 m. komanda, kuriuos treniruoja Violeta bei Auggi, skirta norintiems dalyvauti varžybose, festivaliuose, konkursuose ar įvairiuose šou projektuose komandos sudėtyje.

RBC (uždara grupė)

Tai grupė, skirta norintiems dalyvauti varžybose, festivaliuose, konkursuose ar įvairiuose šou projektuose komandos sudėtyje. Šokėjai atstovauja ANT studijos vardą skirtinguose renginiuose Lietuvoje bei užsienyje. Patekti į  komandą galima sudalyvavus atrankoje arba treneriams pakvietus.

FREESTYLE – Open Class

Treniruočių metu dėmesys skiriamas naujų technikų mokymuisi bei jų įsisavinimui. Pamokose lavinamas muzikalumas, groove’as, konceptai bei teorija. Atėjus į pamoką su savimi būtina turėti užrašų knygutę ir rašiklį. Ši grupė yra atvira, joje laukiami visi norintys. Amžius nesvarbus.