Loading...

Vilnius Outlet grupės

VISOS ŠOKIŲ GRUPĖS VILNIUS OUTLET
Pradinis / Grupės  / Vilnius Outlet grupės

MAŽYLIAI 4-6 m.

Į šią grupę renkami mažyliai, kurie dar tik deda pirmuosius žingsnius šokio pasaulyje ir tie, kurie jau turi šiokios tokios patirties, tačiau dar nėra pakviesti į pažengusiųjų grupę. Mokome gatvės šokių pagrindus, skiriame nemažai dėmesio junginiams, dalyvaujame studijos, Lietuvos bei tarptautiniuose renginiuose.

HIP HOP PRADEDANTIEJI – 7-11 m.

Laukiame energingų bei aktyvių vaikų. Pamokos linksmos, pradžioje mokome nesunkius judesius, junginius, bazines technikas bei kaip girdėti muziką. Sezono eigoje dalyvaujame studijos, lietuvos bei tarptautiniuose renginiuose, vasarą organizuojame tik vaikams skirtą stovyklą.

Hip Hop PAŽENGUSIEJI – 7-11 m. STREET KIDDOS

Laukiame energingų bei aktyvių vaikų, kurie yra susipažinę su hiphopo šokiu ir atskiria kairę nuo dešinės bei žino, kas yra bounce, rock, groove. Vaikai dalyvauja varžybose, tad norint šokti vienoje kiečiausių Vilniuje vaikų hiphopo komandų, PRIVALOMA lankyti visas treniruotes.

HIP HOP PRADEDANTIEJI – 12-15 m.

Tai puikus pasirinkimas paaugliams ir jaunuoliams, niekuomet „neragavusiems’’ šokio, norintiems ne tik išmokti gerai valdyti savo kūną, bet ir susirasti bendraminčių.

HIP HOP PAŽENGUSIEJI 12-15 m.

Ši grupė skirta tiems, kas šoka ne pirmus metus bei labai nori tobulėti kūno valdymo srityje, „groove” supratime bei gilinti savo įgūdžius šiame stiliuje. Šokėjų laukia ne tik technikos, bet ir rateliai, varžybos ir daugybė kitų smagių patirčių.

HIP HOP PRADEDANTIEJI – 15-18 m.

Ši grupė skirta pradedantiesiems, norintiems išmokti savo pirmus hiphop’o žingsnius. Treniruotėse bus mokinama pagrindų, lavinamas muzikalumas, kūno kontrolė, choreografinis atlikimas ir kita technika, lauks tempimo ir sporto pratimai. Tad, jei norite praleisti gerai laiką – ši grupė jums! 

HIP HOP 18+

Ši grupė labai tinka studentams bei vyresniems ar vyresnių klasių moksleiviams, norintiems po darbų ar mokslų aktyviai bei prasmingai praleisti laiką. Linksmi užsiėmimai, nesudėtingi junginiai, bazinė šokių technika bei muzikalumo lavinimas – viskas, ko reikia žengiančiam pirmuosius žingsnius ar jau esant truputį patyrusiems šokių pasaulyje.

CHOREO CLASS – OPEN

Ši grupė skirta tiems, kas nori filmuotis ir yra pakankamai užsispyrę, kad skirtų šiek tiek daugiau laiko „šlifuojant” junginius ir neturi per daug galimybių tobulinti atskirus judesius treniruočių metu savarankiškai.

LITTLE LADIES – 7-11 m.

Ši grupė skirta 7-10 m. mergaitėms, norinčioms turėti grakščią laikyseną bei išsiskirti iš pilkos masės. Žodžiu – tikros pamaivos. Pamokos su Žieda pagal populiarią muziką neleis nuobodžiauti ir tikrai nepaliks abejingų.

LITTLE LADIES PAŽENGUSIOS – 7-11 m. MINI SENORITAS

Ši grupė skirta jau mokančioms maivytis, suprantančioms, kas yra judesys,  7-11 m. mergaitėms, norinčioms turėti grakščią laikyseną bei išsiskirti iš pilkos masės. Mergaitės dalyvauja įvairiuose pasirodymuose, festivaliuose, konkursuose bei varžybose, tad pastovus lankymas būtų pageidautinas.

LADY LIKE PRADEDANČIOS – 12-15 m.

Treniruotės labai tinka jaunoms merginoms,  norinčioms pamiršti kasdienę rutinę ir atskleisti savo prigimtį. Šokama pagal populiariąją muziką, treniruotės yra pritaikytos merginų amžiui, maksimaliai atskleidžiant kūno pažinimo, judėjimo galimybes. Mokomų šokių stilistikos padės atskleisti savo charakterį bei sustiprins pasitikėjimą savimi.

LADY LIKE PAŽENGUSIOS 12-15 m. – FEISTY CHICKS

Kviečiamos jau ragavusioms LADY LIKE ar kitų stilių merginos, norinčios dar labiau išsiskirti ir nusiteikusios rimtai treniruotis. Kiekvienos treniruotės metu atliekami fizinio pasiruošimo bei lankstumo pratimai. Nemažai laiko skiriama pasiruošimui pasirodymams bei varžyboms, tad labai svarbus pastovus treniruočių lankymas.

HIGH HEELS PRADEDANČIOS – 16+

Treniruotės metu mokysimės taisyklingo ėjimo, grakščios ir stabilios stovėsenos ant aukštakulnių. Šoksime pagal populiariąją muziką ir mokysimės moteriškiausių judesių. High Heels pamokos nebus nuobodžios ir leis pažinti savajį moteriškuma iš kitos pusės!

HIGH HEELS PAŽENGUSIOS – 16 m. +

Ši grupė skirta merginoms ar moterims, turinčioms šokio patirtį. Kiekvieną kartą duodama skirtingų stilių – Voque, Dancehall, Club Dance, House – technika, skiriamos individualios bei komandinės užduotys. Grupės šokėjos dažnai dalyvauja įvairiuose renginiuose, tv projektuose ar varžybose.

ANTIKANA (uždara grupė)

Pažengusių studijos narių 12-16 m. komanda, kuriuos treniruoja Violeta bei Auggi, skirta norintiems dalyvauti varžybose, festivaliuose, konkursuose ar įvairiuose šou projektuose komandos sudėtyje.

RBC (uždara grupė)

Tai grupė, skirta norintiems dalyvauti varžybose, festivaliuose, konkursuose ar įvairiuose šou projektuose komandos sudėtyje. Šokėjai atstovauja ANT studijos vardą skirtinguose renginiuose Lietuvoje bei užsienyje. Patekti į  komandą galima sudalyvavus atrankoje arba treneriams pakvietus.

OPEN TIME – FREESTYLE

Šis laikas skirtas tavo asmeniniam tobulėjimui, jo metu galite ruoštis varžyboms, statyti choreografijas, improvizuot, atlikti tempimo pratimus ir t.t Salėje bus treneris Auggi kuris pasirūpins gera muzika ir jei reikės duos asmeninių patarimų. Lankant tik šiuos laikus bus pritaikyta NUOLAIDA. O turint GOLD paketą šios pamokos nemokamos. Treniruočių laikai: I ir III – 21:00-22:00 val.