Loading...

Grupės

VISOS ŠOKIŲ GRUPĖS
Pradinis / Grupės

GATVĖS ŠOKIAI – Mažyliai 4-7 m. PRADEDANTIEJI

Į šią grupę renkami mažyliai, kurie dar tik deda pirmuosius žingsnius šokio pasaulyje ir tie, kurie jau turi šiokios tokios patirties, tačiau dar nėra pakviesti į pažengusiųjų grupę. Mokome gatvės šokių pagrindus, skiriame nemažai dėmesio junginiams, dalyvaujame studijos, Lietuvos bei tarptautiniuose renginiuose.

GATVĖS ŠOKIAI – Mažyliai – 4-7 m. PAŽENGUSIEJI

Į šią grupę renkami mažyliai, kurie jau turi patirties gatvės šokio pasaulyje, yra dalyvavę renginiuose bei pasirodymuose ir lanko pamokas mažiausiai antrus metus. Į grupę galima patekti tik mokytojui pakvietus.  Pačios pamokos intensyvesnės, nei pradinukams, junginiai sudėtingesni, daugiau dėmesio skiriama naujoms technikoms įsisavinti. 

GATVĖS ŠOKIAI – Vaikai 7-11 m. pradedantieji

Laukiame energingų bei aktyvių vaikų. Pamokos linksmos, pradžioje mokome nesunkius judesius, junginius, bazines technikas bei kaip girdėti muziką. Nemažai dėmesio skiriame fiziniam vaikų paruošimui – tempimams, rankų, kojų bei nugaros raumenų tvirtinimui.

GATVĖS ŠOKIAI – Vaikai 7-10 m. – pažengusieji

Tai pažengusių vaikų grupė, kuri jau susipažinusi su gatvės šokių pagrindais. Treniruočių metu variacijos ar technika sudėtingesnės, nei pradinukams, daugiau dėmesio skiriama individualiam kiekvieno vaiko tobulėjimui, muzikalumui, bet neužmirštame ir fizinio krūvio.

HIP HOP Pradedantieji – nuo 12 m. ir Vyresni

Tai puikus pasirinkimas paaugliams ir jaunuoliams, niekuomet „neragavusiems’’ šokio, norintiems ne tik išmokti gerai valdyti savo kūną, bet ir susirasti bendraminčių.

HIP HOP PAŽENGUSIEJI – nuo 12 m. ir vyresni

Ši grupė skirta tiems, kas šoka jau ne vienerius metus bei labai nori patobulėti kūno valdymo srityje, „groove“ supratime bei gilinti savo įgūdžius šiame stiliuje. Treniruotės gan intensyvios, bet labai informatyvios. Šokėjų laukia ne tik technikos, bet ir rateliai, varžybos ar daugybė kitų smagių patirčių.

POPPING – nuo 10 m.

Į šią grupę kviečiame visus, kas nori išmokti valdyti savo kūną viename įdomiausių gatvės šokių stilių. Treniruočių metu ilgai ir kantriai mokysitės žingsnelius, rankų, kojų bei kūno judesius, įvairias variacijas, o vėliau kursite savo stilių ir savo junginius patys. PAŽENGUSIEJI sieks dar didesnių aukštumų sudėtingesnių technikų dėka.

LOCKING – amžius nesvarbus

Ši grupė skirta visiems, kurie nori pajusti kas yra tikra laimė ir ką reiškia pamilti šokį. Treniruočių metu judėsite ne tik pagal Funk’o muziką, bet ir susipažinsite su pačiu pirmuoju gatvės šokio stiliumi. Gi PAŽENGUSIEJI toliau tobulins savo įgūdžius ir vis dažniau šoks ratukuose.

Routine / Combo / Litefeet

Visiškai naujas stilius LITEFEET, atsiradęs Amerikoje, atkeliavo ir į Europą. Labai džiaugiamės, kad galime pirmieji jį pristatyti. Bus linksma, nors ir nelengva.
  Tuo pačiu mokytojas Edgaras pristato dar vieną treniruočių ciklą ROUTINE / COMBO – greitas ir efektyvus kombinacijų mokymas.

VIDEO CHOREO – PAŽENGUSIEJI nuo 15 m. ir vyresni

Ši grupė skirta tiems, kas nori filmuotis ir yra pakankamai užsispyrę, kad skirtų šiek tiek daugiau laiko „šlifuojant“ junginius ir neturi per daug galimybių tobulinti atskirus judesius treniruočių metu savarankiškai.

HOUSE Pradedantieji

Jei patinka HOUSE muzika, mėgstate būti dėmesio centre – ši grupė kaip tik Jums, o jei jaučiatės nedrąsiai – Gediminas tikrai „išspaus“ viską lauk ir po kurio laiko vis dažniau veide pradės spindėti šypsena. 🙂

HOUSE – Pažengusieji

Ši grupė skirta tiems, kas bent metus yra lankęs House stiliaus pamokas. Mokytojas Emilis rimtai nusiteikęs ir neleis mokiniams tinginiauti. Laukia daug naujų ir įdomių iššūkių. Visas įgautas žinias ir judesius spalvinsite eksperimentais, tad pamokos bus dar įdomesnės bei prasmingesnės.

HOUSE – 18+PRADEDANTIEJI

HOUSE muzika, o kartu su ja ir šokis jau seniai užvaldė naktinių klubų bei vakarėlių aikšteles. Šioje grupėje pasistengėme sudaryti visas sąlygas tiems, kas po darbų ar mokslų nori linksmai, bet prasmingai praleisti keletą savo vakarų savaitėje.

SOCIAL DANCE – nuo 18 m. ir vyresni

Ši grupė labai tinka studentams bei vyresniems ar vyresnių klasių moksleiviams, norintiems po darbų ar mokslų aktyviai bei prasmingai praleisti laiką. Linksmi užsiėmimai, nesudėtingi junginiai, bazinė šokių technika bei muzikalumo lavinimas – viskas, ko reikia žengiančiam pirmuosius žingsnius ar jau esant truputį patyrusiems šokių pasaulyje.

Šiuolaikinio šokio teatras

Šokio teatras – vieta, kurioje tiesite jungtis tarp modernaus šokio ir teatro, improvizuosite ir kursite tarpusavyje. Čia mokysitės rasti kūno sąsajas su grindimis, centro ir atramų santykį judant, o raumenų atpalaidavimą derinsite su greičiu ir techniškumu. Bet svarbiausia – šoksite laisvai!

LITTLE LADIES – 7-11 m. Mergaitėms

Ši grupė skirta 7-10 m. mergaitėms, norinčioms turėti grakščią laikyseną bei išsiskirti iš pilkos masės.   Linksmos pamokos su Violeta pagal populiariąją muziką neleis nuobodžiauti ir tikrai nepaliks abejingų.

LADY LIKE -12-15 m. merginoms

Treniruotes labai tinka jaunoms merginoms,  norinčioms pamiršti kasdienę rutinę ir atskleisti savo prigimtį. Šokama pagal populiariąją muziką, o skirtingi šokių stiliai Waacking, Voque, Dancehall, Salsa ir Hip Hop neleis nuobodžiauti. Mokomų šokių stilistkos padės atskleisti mergaitišką charakterį, bei sustiprins pasitikėjimą savimi.

HIGH HEELS – Paž. nuo 15 m. ir vyresnėms

Ši grupė skirta merginoms ar moterims, turinčioms šokio patirtį. Kiekvieną kartą duodama skirtingų stilių – Voque, Dancehall, Club Dance, House – technika, skiriamos individualios bei komandinės užduotys. Grupės šokėjos dažnai dalyvauja įvairiuose renginiuose, tv projektuose ar varžybose.

Vogue – Open Class (renkama nauja grupė). Pradėsime vasario 13 d.

Ši grupė skirta visiems, norintiems išmokti grakščiai judėti, mėgstantiems būti dėmesio centre arba trokštantiems įgauti daugiau pasitikėjimo savimi. Išmoksite ne tik naujų judesių, bet ir eisenos bei pozavimo subtilybių, kurias galėsite pademonstruoti Vogue šokiams skirtuose renginiuose, vadinamuose ball‘ais.

FORMATIONS

Tai grupės, skirtos norintiems komandos sudėtyje dalyvauti varžybose, festivaliuose, konkursuose, įvairiuose šou projektuose ir galintiems atstovauti ANT studijos vardą tarptautiniuose renginiuose.

Breiko (Breaking) Pradedantieji

Break Dance šokis labiausiai išsiskiria iš visų kitų Hip Hop kultūrai priklausančių šokio stilių, reikalaujantis kūrybiškumo, užsispyrimo bei fizinių pastangų. Treniruočių metu fiziškai sustiprėsite, tapsite labiau savimi pasitikintys, pamiršite atsibodusius judesius, susipažinsite su nauja technika ir įveikę fizikos dėsnius pajusite, ką reiškia būti tikru B-Boy ar B-Girl.

Breiko (Breaking) Pažengusieji

Ši grupė skirta tiems šokėjams, kurie jau turi patirties ir lanko šiuos užsiėmimus ne mažiau metų. Technika sudėtingesnė, daugiau dėmesio skiriama muzikalumui ir individualiam tobulėjimui. Treniruotės intensyvesnės, tad reikalauja dar daugiau užsispyrimo, kantrybės ir motyvacijos. Laukia pasirodymai, tad labai svarbus pastovus pamokų lankymas. Prieš pasirodymus galimos papildomos pamokos.

FREESTYLE – Open Class

Intensyvios Hip Hop šokio treniruotės, skirtos pažengusiems. Treniruočių metu dėmesys skiriamas naujų technikų mokymuisi bei jų įsisavinimui. Pamokose lavinamas muzikalumas, groove’as, konceptai bei teorija. Atėjus į pamoką su savimi būtina turėti užrašų knygutę ir rašiklį. Ši grupė yra atvira, joje laukiami visi norintys. Amžius nesvarbus.