Loading...

LITEFEET

Šokių stilius

„Litefeet” arba kitaip žinomas kaip ,,Getting Lite‘‘ gatvės šokių stilius atsirado Harleme 2005 m.  Tačiau oficialaus pripažinimo sulaukė tik 2006 – siais. Šio stiliaus įkūrėju drąsiai būtų galima vadinti Anthony Glover a.k.a „The Voice Of Harlem”, kuris krepšinio varžybų metu užvesdavo žmones ir skanduodavo šokėjams aikštelėje ,,Get the litefeet going, get the lite, the lite”. „Litefeet” atsirado iš dviejų pagrindinių stilių – „Tone Wop”, kuris dažnai maišomas su „Toe Whop” ir taip pat „Chicken Noodle Soup”. Nors dar visai naujas, bet jau turi ir savo pagrindinius judesius:

  1. Lock In
  2. Rev Up
  3. Bad One
  4. Tic Tac Toe
  5. Harlem Shake
  6. Albee
  7. Aunt Jackie
  8. John O Clap

Tai tik nedaugelis pavadinimų, kuriuos jau sukūrė naujojo stiliaus šokėjai. |
Vieni šio šokio pradininkų yra kilę iš Niujorko. Tai „Mr. Youtube”, atstovaujantis „Brotherhood” komandą ir „Chrybaby”, atstovaujantis „Bwreckfest club”.
„Litefeet” muzika pradžioje net neegzistavo, šokėjai šokdavo ratukuose pagal ritmiškus plojimus ir tik po tam tikro laiko atsirado muzika, kuriama žymių prodiuserių kaip Hann, „Kid the Wiz”, „M-Lyve”, „Flight” ir kitų. Charakteringas muzikos bruožas – greitis dažniausiai siekia 100 BPM repo ir bugnų ritmu.  Niujorke dažnai galima pastebėti „Litefeet’erius” aikštelėse, metro stotyse, pačiuose traukiniuose, kur jie vienas su kitu dalinasi naujais muzikiniais kūriniais bei judesiais, mėgaujasi geru laiku kartu, taip pat iš to uždirba pinigus, kuriuos po to panaudoja patekimui į renginius ar pragyvenimui. Šis stilius vis labiau plečiasi, atsiranda vis daugiau pasekėjų ne tik Amerikoje, bet ir Europoje ar kituose pasaulio kampeliuose.