Loading...

Auggi

Hip Hop, Choreography, Freestyle

Auggi – Hip-Hop šokio stilių atstovaujantis studijos mokytojas. Uoliai besitreniruojant, jam pavyko pasiekti nuostabių rezultatų bei užsitarnauti vardą ir pagarba šokėjų tarpe per stebėtinai trumpą laiką. Auggi teigia, kad rezultatas priklauso tik nuo pastangų ir tikėjimo tuo, ką darai, todėl didžiąją dalį laisvo laiko jis praleidžia šokių salėje.
Vienas iš didžiausių Auggi’o norų – įkvėpti kuo daugiau žmonių ir įrodyti, jog gyvenime galite tapti bet kuo – daryti tik tai, ką jūs nuoširdžiai mylit ir galiausiai puikiai iš to gyventi – „Viskas, ką reikia padaryti, tai atiduoti save ne 80%, ne 95%, o 100% ir neturėti jokio plano B – ,,O kas jeigu…’’ – tuomet ribų nėra”.
Kasmet Auggi keliauja po Europą, dalyvauja tarptautinėse stovyklose – FAIR PLAY DANCE CAMP (Krakow, Lenkija), BEAT CAMP (Kroatija, Pag sala)  bei įvairiuose, visame pasaulyje žinomuose, gatvės šokių renginiuose – SUMMER DANCE FOREVER (Amsterdam, Nyderlandai), JUSTE DEBOUT, FUSION DANCE CONCEPT (Paris, Prancūzija) ir kt.
ANT studijoje gavęs hip-hop, house, popping ir bboying šokių pagrindus, Auggi patirties sėmėsi ir iš tarptautinių šokėjų: Les Twins, Cresto, Nelson, Niako, Yugson Hawks, Rochka, Bouboo, Waydi, Regi, Fabreezy – Prancūzija; Henry Link, Ian Eastwood, Brian Puspos, Tight Eyes – JAV; Shaadow Sefiroth – Didžioji Britanija; Ben Wichert , Franky Dee, Dinipiri Junior Collins Etebu, Majid – Vokietija; Kevin Paradox Oelen, Kenzo Alvares – Olandija; BranuOne – Slovakija; Gucchon – Japonija.
Pastaruosius kelerius metus Auggi labai puikiai save realizuoja kaip treneris, o pasiekti jo vadovaujamų komandų RBC, ANTIKANA, DANCE MACHINE ir kitų rezultatai kalba už save.

Asmeniniai pasiekimai:

2 vieta – Ghetto Games 2021 3×3 kartu su Edgaru Kerpe ir Gediminu Stuku
1 vieta – BEAT CAMP BATTLES 1vs1 2019 (Kroatija, Novalija)
LIETUVOS TALENTAI 2019 – PUSFINALIS poroje su VIOLETA DAQUEEN
1 vieta – ZIP FM BATTLES 2018 – 5vs5 (Vilnius)
2 vieta – The Lord Of The Circle 2018 – Hip Hop 1vs1
LIETUVOS TALAENTAI 2017 – SUPER FINALAS poroje su VIOLETA DAQUEEN
1 vieta (poroje su Edvinu PoppingPaper) – 2016 05 28 – „Gatvės šokių turnyras” (Šiauliuose) – Hip Hop Advanced 2vs2
2 vieta (komanda Ultra Mega Mega) – 2016 04 17 – „The Lord Of The Circle” (Lietuvoje) – 7vs7 crew battles
2 vieta (komanda HEPTA) – 2016 02 20 – „First Ghetto Arena” (Latvijoje) – Team showcase kategorijoje
2 vieta (komanda HEPTA) – 2016 02 20 – „First Ghetto Arena” (Latvijoje) – 7vs7 crew battles
2 vieta (komanda HEPTA) – 2015 11 29 – „Red Bull Flying Bach Local Challange ” (Lietuvoje) – Team Showcase
1 vieta ( poroje su Edvinu Kopcevu Edee) – 2013 12 08 – ,,Lithuanian Cup” (Klaipėdoje) – Open Battle – Hip Hop 2vs2

VIDEO: