Loading...

Kijka

Hip Hop

Iš kur toks mano vardas?
Iš tikrųjų tokią pravardę gavau iš kitų studijos narių ir labai ji kažkaip visiems “prilipo”, tad iki šiol mane visi taip ir vadina.

Šokių kelias

Pradėjau šokti būdama dar 7-ių metukų, popamokinių veiklų būreliuose.  Vėliau šokių karjera tęsėsi sportinių šokių klube, bet baigusi pradinę mokyklą šokiais domėtis nustojau. 2-oji susidomėjimo šokiais banga atvilnijo 2017-ais metais,  atėjus į ANT šokių studiją. Studijoje susipažinau su daugybe naujų šokių stilių – Hip hop, šiuolaikiniu šokiu, High Heels, Lady Like, Litefeet, House. Visus stilius įsimylėjau iš karto, bet karjerą tęsiau koncentruodamasi į Hip Hop ir High Heels stilius.

Veikla ANT studijoje

Iš esmės studijoje mane užaugino Auggi ir VioledaDaQueen. Pirmieji žingsniai ant scenos „Antikana”, o vėliau „RBC” komandų sudėtyse suteikė tiek daug įkvėpimo, kad trauktis, bent jau kol kas, nesiruošiu. Penki metai prabėgo ir mano treneriai, pastebėję manyje potencialą, pasiulė tapti šios didelės šeimos komandos dalimi, dėl ko esu jiems labai dėkinga.

Veikla už studijos ribų

Be treniruočių vedimo ir dalyvavimo jose, turiu ir kitų veiklų, už kurias gaunu paapildomą uždarbį. Su Marijano komanda buvau „X Faktoriaus” dainininkų šokėja, filmavausi Augustės Vedrickaitės muzikiniame klipe bei Auggi ir VioletaDaQueen naujos dainos filmavime. Buvau ir Edgaro Kerpės šokėja „Lietuvos Talentų” finale.  Lipau ant „M.A.M.A” muzikinių apdovanojimų scenos kartu su muzikine grupe „Lilas ir Innomine”. Su „RBC” komanda buvome pakviesti kaip sveciai  į Paryžiuje vykstančio “Beyond the Move” renginio atidarymą.

Dalyvavau pasaulyje gerai žinomų šokėjų seminaruose, tapau pastovia tarptautinės šokių stovyklos “Trippy dance camp” dalyve. O čia vardai tų, iš kurių sėmiausi patirties: Charmanthecage, Rubix, Junior Yudat, Delphine Lemaitre, Dilen De Zilva, Jimmy Yudat, Nickel Yudat, Kenzo Alvares, Malkom, Shay Latukolan, Anthony Nakhlé, LaLa, JoJo, Dykens, Frankwa, Clementine, Rochka ir t.t.

Požiūris į šokius, kuo dalinuosi bei ko tikiuosi iš savo mokinių.

Treniruočių dėka pradėjau lavinti savo kūną, stengiuosi į savo mokymus įtraukti kuo daugiau įvairių stilių technikų. Manau, kad lankstumas, drąsa bandyti bei skirtingų šokių stiliu pagrindų žinojimas yra tik didelis privalumas bet kokio lygio šokėjui. Manau, kad mes, šokėjai, niekada nenustojame tobulėti, kadangi šokis ribų neturi. Šokis man padeda išlaisvinti užgniaužtas emocijas, kurias kartais sunku atpasakoti žodziais, todėl šokdama visada pasakoju istorijas, kalbuosi, reflektuoju, pykstu, džiaugiuosi – tai vienintelė išraiška, kuri sugeba mane išlaisvinti.
Mokindama savo mokinius kiekvienos treniruotės metu skatinu juos nebijoti bandyti, nebijoti būti savimi, nelyginti savęs su kitais, nesitikėti rezultato iš karto, nebijoti klysti – juk visa tai ir yra vieninteliai dalykai, per kuriuos perėjus mes galime tobulėti bei siekti savo tikslų.
Kviečiu visus, nežinancius ką veikti, nieko nesitikėti iš savęs ir tiesiog nueiti į šokių salę – pamatysite, kad šis pasaulis jus gali įtraukti daug labiau, nei galvojote ir tikrai atvers daug dalykų, apie kurių egzistavimą net nežinojote. Ypatingai apie save asmeniškai. 🙂

Laimėjimai…

Future pace 2022 – 1 vieta – „RBC”
Lietuvos Hip hop čempionatas 2022 – 1 vieta – adults formation „RBC”
European cup 2022 – 1 vieta – adults formation „RBC”
Dance revolution 2022- 1 vieta ir GRAND PRIX – „RBC”
ŠOK 2021– 2 vieta – adults formation „RBC”
Lietuvos Hiphopo čempionatas 2021 – 3 vieta – Adults Formation „RBC”
ŠOK 2021 – 1 vieta – „ANT junior small group”
Lietuvos Hiphopo čempionatas 2021 – 1 vieta – „ANT junior small group”
Street art 2020 – 1 vieta – junior formation „Antikana”
The Lord Of The Circle 2019 – 1 vieta – „Antikana”
Ant Bangos 2019 – 1 vieta – komandinis pasirodymas su „Antikana”
Ant Bangos 2019 – 2 vieta – komandinis pasirodymas su „Majestic Ladies”
Rise Up 2019 – 1 vieta – Formation kategorija su „Antikana”
Dance Revolution 2019 – 2 vieta – Formation kategorija su „Antikana”
Dance Revolution 2019 – 1 vieta – Formation kategorija su „Majestic Ladies”