Loading...

Žieda Žilakauskaitė

Hip Hop, Lady Like

Žieda Žilakauskaitė – jauniausia studijos trenerė, užsispyrusi, charizmatiška ir pozityvi. Savo šokio kelią pradėjo vos trejų metukų ir niekada iš jo nepasitraukė, nes tvirtai žinojo, kad nori būti šokėja. Žieda yra įsitikinusi, jog universalumas yra didžiausias šokėjo privalumas, kiekvienas šokio stilius papildo kitą ir padeda pažinti savo kūną geriau. „Mano šokio vizija yra labai didelė, noriu, kad šokėjai neužsidarytų vien šokių salėse, o plėstųsi į pasaulines scenas, keliautų, pažintų pasaulį ir save per patį gražiausią meną – šokį.” – sako ji.
Mergina gatvės šokių, „High Heels” bei šiuolaikinio šokio pagrindus mokėsi ir tobulino tiek čia, Lietuvoje, ANT studijoje, tiek važinėdama į kitas šalis. Pasirodymai LNK, LRT, TV3 projektuose  „Lietuvos balsas“ 2021, „LRT naujieji metai 2021“, „Didysis šou burbulas” 2021 padėjo dar labiau praplėsti šokėjos patirtį.
Nebūna atostogų be šokių”- sako Žieda. Keliaudama į užsienį, ji stengiasi pasiimti viską, kas įmanoma – susipažinti su naujais šokėjais, aplankyti šokių studijas ir dalyvauti įvairiuose šokių renginiuose (Fair Play Dance Camp,  Tallinn Workshops, Baiba Klints Intensives).
Žieda žinių sėmėsi iš pasaulyje garsių šokėjų: Nick Demoura, Ian Eastwood, Shay Latukolan, Jaja Vankowa, Kevin Paradox, Maniek Kotarski, Kapela Marna, Toby Deedaran, Kenzo Alvares, Lyle Beniga, Anthony Nakhle, Diana Matos, Zacc Milne, Lando Wilkins, Sean Lew, Nat Bat, Laure Courtellemont ir daug kitų. Taip pat koncertavo Latvijoje, Kaliningrade, nuo 13 metų aktyviai dalyvavo konkursuose Lietuvoje.
„Iš šokio gaunu visą motyvaciją ir džiaugsmą. Apart šių emocijų, norint pasiekti aukštumų reikia daug dirbti, lavinti savo kūną ne tik fiziškai, bet ir psichologiškai”, sako jaunoji trenerė. Tad atradus   balansą tarp gerų emocijų, tinkamo minčių nusistatymo ir įdirbio, Žieda yra pasiruošusi savo sukauptas ir nuolat gausiai kaupiamas žinias perduoti savo mokiniams.

Pasiekimai:

„Šokio revoliucija“ – Pusfinalis
„Lithuanian Impro Cup“ 2020 – SOLO – 2 vieta
„Street Art“ 2020 – DUO su Katrina Gušča – 1 vieta
,,Lithuanian Open“ 2019 – SOLO – 1 vieta
„Space International Dance Festival“ 2019 – SOLO – 1 vieta
„Low Air Battles“ 2019 – SOLO – 1 vieta
„Space International Dance Festival“ 2019 – DUO su Katrina Gušča – 1 vieta
„Shock Kėdainiai International Dance Competition” 2019 – SOLO – 3 vieta
„Lithuanian Cup“ 2019 – SMALL GROUP su ANT komanda – 1 vieta
„Lithuanian cup“ 2019 – DUO su Katrina Gušča – 2 vieta
„European cup“ 2019 – SMALL GROUP su STUDIO 7 – 1 vieta
„Ant Bangos“ 2019 – KOMANDINIS pasirodymas su „Antikana” – 1 vieta
„Ant Bangos“ 2019 – KOMANDINIS pasirodymas su „Majestic Ladies” – 2 vieta
„Rise Up“ 2019 – FORMATION su „Antikana” – 1 vieta
„Dance Revolution“ 2019 – FORMATION su „Antikana” – 2 vieta
„Dance Revolution“ 2019 – FORMATION su „Majestic Ladies” – 1 vieta
„Baltic Todes Battle” 2018 – SOLO – 1 vieta