Loading...

GATVĖS ŠOKIAI PRADEDANTIEJI – 7-11 m.

Laukiame energingų bei aktyvių vaikų. Pamokos linksmos, pradžioje mokome nesunkius judesius, junginius, bazines technikas bei kaip girdėti muziką. Daug dėmesio skiriame fiziniam vaikų paruošimui – tempimams, rankų, kojų bei nugaros raumenų tvirtinimui. Pradedant šokti tai labai svarbu, kadangi tik po kurio laiko kūnas tampa elastingas ir tuo pačiu tvirtas, visiškai paruoštas mokytis šio nuostabaus ir labai įdomaus šokio.  Vaikai turi galimybę varžytis įvairiuose turnyruose bei konkursuose savo pajėgumo lygmenyje. Vasarą laukia stovyklos.
Pageidaujant galima lankyti ir papildomus užsiėmimus.
Apranga užsiėmimų metu laisva, nevaržanti, avalynė – kedukai. Su savimi reikėtų turėti negazuoto geriamo vandens.

Treniruočių laikai:
I ir III - 19:00-20:00  val. (Dainius Žebrauskas)

!!! Svarbi informacija TĖVELIAMS – kol vaikai šoka, tėveliai gali pasportuoti šalia esančiame sporto klube SPORTGATES. Tai tikrai gera proga aktyviai išnaudoti laiką belaukiant savo vaiko. O jei kam sportas ne prie širdies, galite atsipūsti Chill zonose arba smagiai leisti laiką parduotuvėse bei restoranuose, kurių Outlet parke tikrai apstu.
Sekite naujienas studijos tinklapyje ir mūsų Facebook profilyje. Pradėjus lankyti treniruotes reikės pasirašyti bendradarbiavimo sutartį.
Privaloma išankstinė registracija internetu!