Loading...

Hip Hop 7-11 m. Pradedantieji

Laukiame energingų bei aktyvių vaikų. Pamokos linksmos, pradžioje mokome nesunkius judesius, junginius, bazines technikas bei kaip girdėti muziką. Daug dėmesio skiriame fiziniam vaikų paruošimui – tempimams, rankų, kojų bei nugaros raumenų tvirtinimui. Pradedant šokti tai labai svarbu, kadangi tik po kurio laiko kūnas tampa elastingas ir tuo pačiu tvirtas, visiškai paruoštas mokytis šio nuostabaus ir labai įdomaus šokio.  Vaikai turi galimybę varžytis įvairiuose turnyruose bei konkursuose savo pajėgumo lygmenyje. Vasarą laukia stovyklos.
Pageidaujant galima lankyti ir papildomus užsiėmimus.

Apranga > Platūs rūbai: treninginės kelnės, gali būti kiek didesni marškinėliai, kedai. Su savimi reikėtų turėti negazuoto geriamo vandens.

Treniruočių laikai:
I ir III - 19:00-20:00 val. (Edgaras Kerpė, Veronika Lukša)
II ir IV - 17:00-18:00 val. (Justė Vaitkevičiūtė)

!!! Svarbi informacija TĖVELIAMS – kol vaikai šoka, tėveliai gali pasportuoti šalia esančiame sporto klube SPORTGATES ar I ir III smagiai pašokti su kitais tėveliais 2-oje salėje su Dainiumi ir Robertu grupėje vyresniems. Tai tikrai gera proga aktyviai išnaudoti laiką belaukiant savo vaiko. O jei kam sportas ar šokiai ne prie širdies, galite atsipūsti Chill zonose arba smagiai leisti laiką parduotuvėse bei restoranuose, kurių Outlet parke tikrai apstu.

Atvykite, išsibandykite NEMOKAMAI ir tikime, kad tikrai norėsis tapti didelės ANT šeimos dalimi.

Žinoma, esant norui, galite išsibandyti kitas norimas bei tinkamas grupes pagal amžių ir/ar pajėgumą po vieną kartą NEMOKAMAI taip pat.

Sekite naujienas studijos tinklapyje ir mūsų Facebook profilyje. Pradėjus lankyti treniruotes reikės pasirašyti bendradarbiavimo sutartį.

Būtina išankstinė registracija!