Loading...

HOUSE – 18 m. ir vyresni pradedantieji

Džiaugiamės pristatydami naują, įdomų stilių, skirtą vyresniems nuo 18 metų – HOUSE DANCE! Tai dinamiškas ir ritmingas stilius, kilęs iš įkvepiančių Niujorko gatvių ir apjungiantis hiphopo, laisvo stiliaus ir kojų tecnikų elementus, kuriantis originalų ir žavų šokio išraiškos būdą.
Treniruotėse su Robertu turėsite galimybę išlaisvinti kūrybiškumą, pažinti save ir, žinoma, linksmai praleisti laiką. Išmoksite pagrindinių judesių, kojų darbo technikų ir užkrečiančių choreografijų. Šiose treniruotėse ne tik puoselėsite šokio įgūdžius, bet ir palaikysite fizinę formą, koordinaciją, didindami pasitikėjimą savimi. Perprasdami naujus žingsnius ir sinchronizuodami judesius muzikos ritmu, pajusite pasitenkinimo ir džiaugsmo pojūtį, kuris dar labiau įkvėps šokti.

Treniruočių laikai:
II ir IV - 19:00-20:00 (Robert Larionov)

Atvykite, išsibandykite NEMOKAMAI ir tikime, kad tikrai norėsis tapti didelės ANT šeimos dalimi.
Žinoma, esant norui, galite išsibandyti kitas norimas bei tinkamas grupes pagal amžių ir/ar pajėgumą po vieną kartą NEMOKAMAI taip pat.
Sekite naujienas studijos tinklapyje ir mūsų Facebook profilyje. Pradėjus lankyti treniruotes reikės pasirašyti bendradarbiavimo sutartį.
Būtina išankstinė registracija!