Loading...

AKTORINIO MENO SEMINARAS SU VIDU BAREIKIU

Pradinis / Seminarai / AKTORINIO MENO SEMINARAS SU VIDU BAREIKIU

Gruodžio 13 d. (šeštadienį) 11:00-13:00 val. studijoje vyks Aktorinio meno seminaras su vienu įdomiausiu jaunosios kartos Lietuvos teatro režisieriumi bei aktoriumi, grupės ,,Suicide Djs” siela Vidu Bareikiu. Tai ne pirmoji pažintis, tačiau visi, kas pamena praeitas pamokas, puikiai atsiliepia apie šį nuostabų žmogų ir prisimena Vidą ne tik kaip gerą ir teisingą mokytoją, bet svarbiausia, kaip gerą šokėjų draugą. Tad kviečiame visus, kas nori praplėsti savo akiratį ir dar giliau pasinerti į scenos meną ir pažvelgti į šokį kitu kampu.
Truputį apie Vidą: 1992–2005 m. mokėsi Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje fortepijono specialybės. 2009 m. baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademiją (kurso vadovas Gintaras Varnas). 2013 m. baigė teatro režisūrą Maskvoje, V. Mejerholdo teatro institute. 2007 m. kartu su Ainiu Storpirščiu sukūrė alternatyvios muzikos grupes „Suicide DJs“ ir „Stipriai Kitaip“. Studijų Maskvoje metu pradėjo solinę muzikinę karjerą. 2009 m. įkūrė teatro judėjimą „No Theatre“.
Seminaro kaina esamiems studijos nariams, turintiems MASTER BLASTER planą – 10 lt, kitiems – 15 lt. Ne studijos nariams – 20 lt. Būtina išankstinė registracija adresu: info@antstudija.lt