Loading...

Vasaros stovykla 2013 07 07-13

Pradinis / Renginiai / Vasaros stovykla 2013 07 07-13

Laba! 🙂

Po metų pertraukos šiemet vėl darome stovyklą, kuri skirta ne tik studijos šokėjams, bet ir visiems norintiems pailsėti, smagiai pašokti, pasportuoti, susirasti naujų draugų ir gerai praleisti laiką. Vyresni studijos auklėtiniai žino, kad mūsų vasaros stovyklos skiriasi nuo daugelio kitų – vasariškos saulės turime labai nedaug, tad natūralu, kad devynis mėnesius mokęsi, vykdę aktyvią veiklą, vaikai, paaugliai ir tie patys suaugę dažniausiai tik svajoja, kada galėtų pabūti kartu tiesiog paprastai, be jokių užduočių ar įsipareigojimų – kalbėtis įvairiomis temomis, mėgautis šiltu oru ir vėsiu jūros vandeniu, ilsėtis, spoksoti vakarais į žvaigždes… 🙂   Tiesiog dangus, saulė, žvaigždės, jūra ir geri draugai šalia…  Juk tokių akimirkų būna ne taip ir daug… Tačiau tai nereiškia, kad dykaduoniausite. Nenorime būti tie, kas vis nurodo ką veikti, o stengsimės išmokyti bent trumpam pačius vaikus siūlyti savo idėjas, jas aptarinėti ir užsiimti ta veikla, kuri būtų priimtina ir įdomi jiems patiems, o ne vien vadovams. Žinoma, programa bus sudaryta, tačiau paliksime daug vietos saviraiškai.  Tad, jei susidomėjote, mielai kviečiame prisijungti. Studijos šokėjai gali pasikviesti savo draugus, brolius, sesutes… Kuo mūsų bus daugiau, tuo smagiau… 🙂

P.S. Stovykloje gali dalyvauti ir jau nebešokantys studijoje buvę auklėtiniai… 🙂

Apie stovyklą:

Data: 2013 liepos 7 – 13 d.

Vieta:  Monciškės – stovyklavietė ,,Raganė‘‘

Maitinimas: Mažiausiai 3 kartus dienoje. Esant geram orui – pusryciai ir vakarienė – karšti, pietums sausas davinys, kad nebėgti nuo jūros, o esant blogam orui – pusryčiai, pietūs ir vakarienė – karšti. Yra kavinė užsimaniusiems kitokių papildomų skrandžiui skirtų gėrybių.

Programa:  Rytais bus krosas, po to pusryčiai, vėliau treniruotė arba laikas prie jūros su fizinio krūvio treniruotėmis – bėgiosime, darysime įvairius šuoliukus ir pratimus pilvo presui bei nugarai, atsispaudimus, pietūs (priklausomai nuo oro – prie jūros arba stovyklavietėje), poilsis, treniruotė, vakarienė, diskoteka. Esant prastam orui laiką užpildysime treniruotėmis stovyklavietėje ir įvairiomis užduotimis. Svarbiausia, kad kai kurios treniruotės nebus sunkios, bendro pobūdžio, tad į stovyklą galės vykti ir visai nešokę vaikai… Kadangi mūsų programa skirsis nuo pačios stovyklos programos ir prisijungsime tik tada, kai mums tai bus tinkama – pvz. – Diskoteka ir t.t., turėtų būti visai neblogas laikas… 🙂

Kambariai ir kita: Kambariuose bus galima gyventi po 3-4-5-6. Kiekviename kambaryje yra spintos. Dušai ir WC koridoriuose.

Kelionė: nuvežame ir parvežame autobusu iš Vilniaus arba galite atvykti patys. Registracijos metu prašome pranešti šitą informaciją.

Kaina: 510 ltl. Kelionės kaina neįskaičiuota. Kadangi dar neturime tikslaus vykstančiųjų skaičiaus ir nežinome, kas kaip planuoja atvykti, kelionės kainą paskelbsime birželio viduryje. Norint sudalyvauti, būtina sumokėti užstatą grynaisiais iki birželio 9 d. O likusią dalį iki liepos 3 d. Užstatas atsisakius vykti nebus grąžinamas.

Rezervacija: Rezervaciją leido pratęsti iki birželio 15 d. Registruotis prašome elektroniniu paštu – antdancehouse@gmail.com. Norintiems skubios informacijos siūlome skambinti tel.nr.: +370 610 61721 (Dainius).