Loading...

Hip Hop ir Litefeet seminarai gruodžio 10 d

Pradinis / Renginiai / Hip Hop ir Litefeet seminarai gruodžio 10 d

Lietuvos sportinių šokių federacija organizuoja bene vienus stipriausių šių metų Hiphopo bei Litefeet stilių seminarus lygos vadovams, rinktinės nariams bei studijų šokėjams su vienais geriausių Europoje šių stilių guru – Marcio Ratinho (Portugalija) bei Kieran Warner (Jungtinė Karalystė).

Marcio gimė Angoloje, užaugo Portugalijoje, yra talentingas, patyręs šokėjas ir atlikėjas su didžiule meile hiphopo šokiui bei kultūrai.
Jo teigiamas charakteris ir užkrečiama asmenybė paliečia visus aplinkui, o šios savybės labai naudingos mokymų metu. Marcio yra puikus komandos vadovas, populiarus tarp kitų šokėjų, susikūręs stiprią reputaciją kaip solo atlikėjas ir šokių mokytojas.
Iškovotos pergalės prestižiniuose tarptautiniuose šokių turnyruose, dalyvavimas daugelyje TV bei kino projektų, įskaitant „So You Think You Can Dance Portugal”, padėjo tapti prekės ženklo “Puma” ambasadoriumi.
Marcio veda šokių seminarus visame pasaulyje ne tik patyrusiems šokėjams, bet ir visiems kitiems, kurie nori tiesiog mėgautis šokiu, moko Hiphopo freestyle pagrindų ir istorijos, kad padėtų savo mokiniams susikurti savo stilių ir atrasti tai, kas jiems yra geriausia.
Pagrindinė Marcio siunčiama žinutė: „Svarbu ne tai, koks geras tu esi, bet koks geras tu nori būti“.

Kieranas yra profesionalus šokėjas ir cirko artistas, baigęs Nacionalinį cirko menų centrą. Šokti pradėjo 2008 m. kartu su draugais, o vėliau mokėsi “Swindon Dance” centre , studijuodamas įvairius gatvės šokių stilius. Jis yra vienas iš „Jam!” (The Jam Movement) narių ir atstovauja visame pasaulyje žinomai komandai „Fiya House“. Mokymasis ir patirtis padėjo jam tapti puikiu freestyle stiliaus šokėju bei mokytoju.
Pastaraisiais metais daugiausia dėmesio skyrė Hiphopui ir „Litefeet“, mokydamas, teisėjaudamas ir dalyvaudamas šokių kovose Jungtinėje Karalystėje bei tarptautiniu mastu.
Pasivadinęs slapyvardžiu „King K“, Kieranas yra „Litefeet“ pradininkas JK – pirmasis išvyko į Niujorką mokytis bei lavinti šio stiliaus, įgavo pripažinimą pasaulinėje „Litefeet“ bendruomenėje po to, kai užėmė antrąją vietą pirmajame tarptautiniame „Litefeet“ čempionate ir suformavo „Imperiją“, kad padėtų palaikyti veiklą Europos šokių aikštelėse. Atstovauja novatorišką komandą, Lyve’ą Tyme’ą, užmezgantį ryšį tarp JK ir Niujorko bendruomenės, taip pat kuruoja tarptautinius šokių festivalius „Litefest“, „The Jam Festival“ bei kitus projektus.
LAIKAS:
11:00-13:00 – HIP HOP – LSŠF hiphopo lygos rinktinei bei treneriams ir teisėjams
13:30-15:30 – LITEFEET – bendras
16:00-17:30 – HIP HOP – bendras
VIETA: ANT šokių studija (Verkių g. 31 C, Vilnius). B1 įėjimas, II aukštas.
KAINOS:
LSŠF Hiphopo lygos studijų vadovams, treneriams, teisėjams ir rinktinės nariams nemokamai.
LSŠF Hiphopo lygos studijų šokėjams vieno seminaro kaina 10 eu, dviejų – 20 eu.
Kitiems – 20 eu ir 40 eu.
Vieta seminare rezervuojama tik gavus patvirtinimą el. paštu bei apmokėjus.
Daugiau informacijos bei REGISTRACIJA: hiphop@dancesport.lt (registruojantis nurodyti vardą bei pavardę, gimimo datą, šokių studiją, miestą, el. paštą bei tel. nr. bei seminarą, į kurį norima patekti).
Vietų skaičius Labai Ribotas, tad siūlome paskubėti. 🙂
P.S. P.S. Sumokėjus už seminarą, bet vėliau atsisakius jame dalyvauti, mokestis nebus grąžinamas. Reikės į savo vietą rasti kitą asmenį.